BloodEagle

WhiteLilac

Nalla

Six

SpichelGirl

Tajomná komnata? 
Čo to tak, asi môže byť?


Áno áno, práve ste objavili najtajnejšeiu stránku tohto serveru. 

Vitajte v TAJOMNEJ KOMATE!!!

ezgif.com-add-text.gif

A čo nájdete na tejto stránke? 
No predsa nič iné, ako najtemnejšie tajomstvá súčastných a bývalých adminov.

Dobre, dobre, možno nie tak celkom, ale určite nájdete históriu vzniku tohto RPG všetkých adminov, ktorí sa tu podielali na jeho chode.

 

Volajme to:
ADMINSKÁ KRONIKA

 

Jedného krásneho letného dňa (krásny neviem, či bol, ale letný určite) sa zakladateľka tohto RPG projektu za pomoci s ďalšími dvoma rozhodla, že si založí svoje vlastné RPG na téma Selekcie a pomenovali ho The Selection- Our generation.

Tento deň sa pripisuje ku dňu 3.7.2017

Nebol to nikto iný, ako WhiteLilac, ktorej sa zmocnil tento nápad a jej kumpánkami sa stali SpichelGirl a DragonHeart.
Dalo by sa povedať, že vzniklo základné RPG na webnode, o ktorých si nikto nemyslel, že budú mať úspech. Vzhľad neutrálny, texty podobne, všetko bolo fádne a ničím zaujímavé (ťažko si to priznať, ale je to pravda, nebudeme si klamať)

Odeya_Rush.jpg

Ale aj napriek všetkému prišla na náš mail ešte v ten deň PRVÁ REGISTRÁCIA na ÚČASTNÍČKU SELEKCIE o 22:01

Jednalo sa o účastníčku, ktorá niesla meno

Amber Mitchell

Toto krásne tmavovlasé dievča pochádzalo z tretej kasty

a živilo sa, ako spisovateľka.

DragonHeart

Blackie

Bane

SL

Na projekte vládli svojouu nežnou rukou práve tieto tri adminky, ktoré dohliadali na registrácie, ale čo sa potom stalo.
Vzhľad prišiel jednej osobe nedostačujúci. Prvoplánový.

Táto osoba sa rozhodla, že im poskytne svoju pomoc, poskytne im svoje umelecké cítenie a zmysel pre detail k tomu, aby upravila ich stránky a urobila z nich niečo lepšie a "luxusnejšie". 

A kto je tá osôbka?

Predsa nezameniteľná BloodEagle, ktorá prišla na projekt len, ako obyčajný editor stránok, nič viac, nič menej. Ľahká pomoc.

Stránky sa cez noc premenili tak, že hneď zaujali väčšiu pozornosť ľudí.
Získali si srdcia hádam nie jedného človeka. 

A, že Vám to príde, ako príbeh o popelke, že behom noci bola krásna deva? Myslite si, čo chcete, ale spánok bol v tomto prípade silno potlačený.

Do tohto projektu len pár týždňov po svojom nástupe priviedla aj Nallu, ktorá pomáhala s photoshopom a ako módny poradca.

Čas plynul. Registrácií pribúdalo a tak aj povinností. Každá z nich si vzala na starosť nejakú sekciu stránok. Galéria, FBI, časopis.. každy mal svoje miesto.

Avšak, ubehlo iba pár mesiacov, keby sa tento idilický svet fantázie fačal rúcať. Pred RPG prišla do popredia realita. Nebol čas udržiavať to v chode a neustále sa starať o dobro nie len stránok, ale aj hráčov. 
A tak prišli prvý odpadlíci. V prvom rade to bola DragonHeart, ktorá odletela, ako vtáča z hniezda. Roztiahla svoje mocné a šupinaté krídla a odletela v ústrety západu slnka.

 

Ako druhá to bola samotná zakladaeľka tohto RPG-čka a to skoro hneď po ukončení prvého ročníku, WhiteLilac, ktorá nezvládala svoju prácu a pre svoje vlastné dobro, ale aj dobro projektu radšej odišla a už o nj nikto nikdy nepočul.

A čo sa dialo po odchode týchto dvoch?

PROJEKT BOL NA SPADNUTIE!
Nikto netušil, či bude ďalší ročník, nikto nevedel, ako to bude a či budú mať zvyšné adminky aj naďalej chuť priživovať projekt.

A čo sa dialo po odchode týchto dvoch?

Nuž, ako to býva niekto odíde a iný príde.
Z BloodEagle sa stala hlavná adminka, prešli na ňu všetky povinnosti stránok a ona sa rozhodla, že to týmu priberie ďalšie osoby, týmito osobami sa stala Six a Blackie

Avšak nie každý je psychický pripravený na to, byť adminom a Blackie tento tým čoskoro opustila. 

RPG sa postavilo na nohy a uskutočnil sa ďalší ročník.

Potom to chvíľku išlo ľahko, bol nový vzhľad, noví ľudia a administrátori.

Takto to bežalo pár ročníkov.. teda, až do toho štvrtého.

Nová éra dministrácií dlho nevydržala.

Ich cesty sa začali rozchádzať.

Zatiaľ čo Six opustila administráciu z osobných dôvodov Nalla sa zamerala na iné RPG a tak sa ich "spolupráca" skončila.

Zostal už len jeden preživší vojak.
BloodEagle

V hlave nové plány s projektom, inovácie a nápady. Nový server, ale byť na to sama? Preniesť celé RPG na nový server a dokázať to utiahnúť? Nebude to moc? Oplatí sa to vlastne? Takéto myšlienky prebiehali hlavou tam a späť až kým sa nestalo to, že vznikol nový server. Terajší server.
Založenie nových stránok prebehlo 10.9.2018 o 19:36
Postupne vznikol nový server, preniesli sa všetky data a vynovil sa vzhľad.

Koncom šiesteho ročníku pribudla nová adminka a tou je Bane, ktorá sa stará o galériu šiat, tvorbu miestnosti, zahraničné rody a samozrejme pôsobí, ako reportér IN.

Na začiatku 7. ročníku sa pridala do teamu ďalšia osôbka, ktorá si hovorí SL. Je tu predovšetkým, aby sa starala o chod miestnosti a samozrejme hodnotenie galérie a fórum.

Na konci 8. ročníku sa opäť vrátila bludná ovečka, Six späť do svojho adminského stáda, ako správca pinterestu, pisár reálií a zahraničných rodov. Tiež ej to poradňa FC.

V desiatok ročníku nás už opustila SL a prajeme jej veľa šťastia.

A tak sme teraz tu, tu nateraz naša kronika končí, kto vie? Možno ešte niekto pribudne, ale zatiaľ, sme tu my, Big boss, ktorý tu tomu vládne a tou je BloodEagle, Bane a Six. Fantastická trojka.

Vaša BloodEagle 

pre os str.png

Adminská kronika