Reálie

Éra rodu Hoberhood:
 

Několik generací po Americe a Maxonovi se z původní Brazílie do USA dostal rod Hoberhood, spojil se s rebely se slibem lepší vlády a tu aktuální sesadil. Původí Schreave se tedy stáhli a byli nuceni odejít do ústranní, zatímco Hoberhood se roztahali a celou zem si zotričili.

Za jejich vlády nebylo nic dle slibu, vše se jim rozpadalo pod rukama a jediní, kdo na tom byl dobře, byli oni. Kasty opravdu naprosto zapudili, ale tím akorát nadělali zmatky. Každý si dělal co chtěl a Illea ležela v troskách, z pevných vládců se stali nicky a už i samotným bývalým rebelům došlo, jakou obrovskou chybu udělali.

Všichni je chtěli dostat z trůnu, ale taky se všem v hlavě zrcadlil strach, věděli, jakými dokonalými bojovníky jsou. Báli se. Až na jednoho mladého chlapce, byl z rodu Schreve, ale měl od nich tak daleko, jak jen to šlo, tento chlapec byl praprapradědečkem nynějších princů.

Éra Hope Schreave:

Jmenoval se Hope Schreave, ano symbolicky se jmenoval naděje a opravdovou nadějí i byl. Posbírall několik největších odpůrců naší vládnoucí dynastie a vydal se na hrad.

Stráž se mu podvolila až moc jednoduše, někteří se stáhli, jiní utekli a ti nejvíc pohoršení se přidali k naším revolucionářům. Pouhá hrstka obrany se nepokusila odejít a bránila vládnoucího krále, který, díky bohu, již byl bez rodiny - byl moc mlád na to si ji založit. Pouze pro rýpaly jeho jméno bylo Konrád III. Hoberhood, ale to není důležité.

 

Když Hope dorazil do sálu Konrád již byl připraven vzdát se, všechnu tíhu říše přenesl na jeho hlavu a přenechal mu veškeré povinnosti. Sám, jak nejrychleji uměl, utekl a nikdo nezjistil, kde a jak skončil. Je sice velmi nepravděpodobné, že to teď někdo zjistí, ale dle všech teorií se vydal zpět do Brazílie, kde založil malé město, které ani na mapě není...

Ale zpět k Hopovi. Jakmile mu do rukou vklouzla upadající říše, rozhodl se, že ji musí změnit, musí ji vylepšit a musí se dostat do jejího nitra. Nejméně rok, nechával říši ve zpuštošeném stavu a zůstával zavrtaný ve spisech o minulosti, ale poté konečně vystoupil na světlo.

V době, kdy všichni už začali myslet, že se dopustil stejné chyby jako s Hoberhoody se jejich nový vládce vynořil na scénu. S hlavou plnou poznatků a pravidel začal renovovat říši.

Založil nové hlavní město a pojmenoval ho New Hope. V něm nechal vybudovat palác a velmi silně prosperující obchodní a průmyslovou zónu, toto město se později stalo jedním z nejprestižnějších na celé zemi.

 

Také si vzal princeznu říše Kanadské, díky tomu se Illea roztáhla na území celé Severní Ameriky, jakožto kontinentu.

To ale nebyly všechny změny, nejenže díky němu začala říše nevýslovně prosperovat, a nejenže nechal postavit spoustu měst, staveb, mostů, škol, univerzit a jiných staveb, ale také, pro někoho bohužel, znovu založil Kasty.

Osm kast, jako vždy, osm kast dle majetku, ovšem s velmi volnějšími pravidly. Chápal, že láska si nevybírá pouze lidé dle filtru, a proto povolil mezikastové sňatky, ovšem pouze s tou podmínkou, že pár se musel opravdu milovat a ten, co přestupoval, musel začít s povoláním určité kasty. Pokud však nechtěl postoupit mohl zůstat ve své kastě, ale nevzít si onoho človíčka.

Bohužel s povoláními to bylo horší, když se malý nebohý chlapec ze šesté kasty chtěl stát zpěvákem zkrátka nemohl, a stále nemůže, v tomto jsou ty kasty stejné.

 

Vaše děti budou jako vy, není to dokonalé?

 

Tímto heslem se řídí aktuální kasty a všem se líbí, tedy až na vyjímky a ty se opět staly rebely, protože, kdo nechce nedělat problémy?

Éra Henricha a neskôr Ivana Schreave:

Po smrti Hopa, který ještě rozšířil území do Karibiku, díky provdání jeho dcery Annemarie, se vlády ujal jeho syn. Za něj vše prospívalo až moc dobře a nic speciálního se nedělo, tehdy totiž rebelská spiknutí teprve začínala.

Ani za vlády Hopovho vnuka se nic neměnilo, žádné zvraty ani jiné mocné revoluce, důležité války, uzavřená spojenectví. Nic. Za něj prostě zem jen prosperovala. Kdyby tenhdy Illea byla kytičkou nikde by jí nenarostl nový lístek, květ by se nerozložil, nic. Zkrátka vše bylo stejné, ale všem se to líbilo, všichni byli spokojení, protože i tehdy se rebelové teprve skládali dohromady.

Éra Fredericka Konrada Schreave:

Frederick Konrad Schreave ukázal, že jeho rod je na tomto postu právem. Hned jak mu na bedra dolehla tíha vlády, rozprostřel spojenecké smlouvy a začal budovat aliance - s říší Italskou, Anglickou, Novoasijskou a Španělskou. Ovšem tyto spojenectví mu, samosebou dle jeho očekávání, protože byl geniálním taktikem, donesly i několik narušených vztahů a jen na něm bylo, aby to napravil.

Tehdy sotva dvacetiletý Frederick Konrad Schreave provedl něco, co nikdo nečekal. Rozhodl se započít válku, a také tak udělal. Hned na nový rok, po oslavě narození jeho prvorozeného syna Petera, vytáhnul s válečnou sekerou přímo na země Australské, s nimiž se již dlouho dohadoval o nadvládě nad Brazílií.

Spousta střetů se udávala v Brazílii, jiná po území celé Jižní Ameriky, některé i na pobřeží Austrálie, i když nikdo nechápal proč, jelikož Australská území nikdo nechtěl. Až jedna velká bitva zasáhla i do Karibiku. Tehdy se seskupení rebelové rozhodli, že vycení svoje nabroušené tesáky a zaútočili na hrad jako odplatu za zničení Karibských měst.

Tehdy o tom Frederick neměl ani tušení, stráž měl slabou, jelikož doufal, že mu všichni bezmezně věří, a že o případném nájezdu Australanů se dozví brzy. Byl bláhový a pitomý, sám si to poté přiznal taky.

Jakmile Rebelové najeli do hradu jejich cílem bylo jediné, pohrozit králi, že to, co se děje, není správné. A jak jinak to udělat, než zničit mu rodinu?

Vedoucí rebelů - Henry Aceton najel se svou družinou do hradu a zabil jak nebohou manželku Fredericka, tak jeho prvorozeného, sotva rok starého syna Petera.

Král samosebou upadl do depresí, rok ze držel v zákoutí a přenechal Australské říši území Brazílie. Rebelové se zase stáhli, válku zažehnali, ale odnesli si přílišnou oběť, životy dvou velmi nevinných lidí. A jakoby to vše nestačilo, král Italské říše, odkud nebohá mrtvá choť Fredericka pocházela, poslal smlouvu o zrušení aliance, neboť jeho dcerku nikdo pořádně neuchránil.

Fredericka to už moc nerozhodilo, zůstal se sebou nespokojený a další dva roky přemýšlel, jak vyjít na světlo. Až se konečně opět ukázal - jak mu bylo zvykem. Dovedl udělat pár divů.

S Australskou říší se spojil sňatkem s jednou z jejich princezen a tím získal i ono území Brazílie, o které kdysi bojoval. Poté se již nic převratného nedělo, s královnou měl pouze jediného syna, protože se zjistilo, že zde bylo nemálo problémů s otěhotněním, ale narodilp se, opravdu se jim narodilo malé krásné miminko, byl to chlapec a pojmenovali ho Charles Schreave.

Éra Charlesa Schreave: (Prvý ročník Selekcia)

Charles pohodlně vyrůstal, opět jako velmi mladý byl seznámen s útoky rebelů, ale ty nebyly nic hrozného a přetrvávají do teď. Ovšem jakmile Charles dovršil pouhých patnácti let, začali se v něm objevovat záletnické pudy, blíže se sblížil s velkým množstvím princezen, ale poté potkal severskou princeznu - Noru.

Zamiloval se do ní a na všechny své pudy zapomněl, tak moc ho byla Nora schopná změnit. Vzali se a narodili se jim dva malí a roztomilí chlapci- Anthony Archibald Schreave a Thomas Oliver Schreave. A samosebou ještě jedna krásná princezna- Rosalien Schreave.

Princovia vyrastali v harmónii. Žili si svoj život v krajine, ktorú poznali. Ich dectvo bolo pokľudné, rástli a vyrastali. Zatiaľ, čo sa Rosalien a Thomas poddali na matku Anthony zamieril cestou svojho otca, cestou smilníka, poznal mnoho žien a mnohým zlomil srdce. Toto mu pretrvávalo dokiaľ nezačala ich selekcia.

Všetko bolo v poriadku, Illea sa nevedela dočkať dievčat, ktoré sa dostali do paláca s očakávaním dychtila po ich menách a nakoniec sa ich dočkala. 

 

Všetko sa javilo v poriadku. Selekcia prebiehala v plnom prúde, dievčatá odchádzali z paláca priamo bleskovo. Raz v noci sa rozľahla mestom šokujúca správa: ,, Rebeli napadli prednostov mesta!" - vypálili domy najbohatších občanov, ukradli im majetok, pozabíjali celé rodiny.

Onedlho nato prišla ďalšia šokujúca správa: ,, Princ Anthony je mŕtvy!" - na jednom plese sa konal ďalší útok rebelov. Zaútočili počas plesu, zabili mnoho ľudí vrátane princa Anthonyho a lady Amber. Podarilo sa však dostihnúť 2 rebelky- Cory de Bour (dvorná dáma princeznej) a Lucille Sheppard. Tieto dve neminul spravodlivý trest- poprava pod katovou sekerou. 
Krajina sa zahalila do rúcha smútku. Ale aj napriek smrti princa selekcia pokračovala ďalej. Dievčatá mali možnosť odstúpiť (odstúpili iba dve Chros Tywyll a Bella Stone). Nastala pre princa však neočakávaná situácia, kedy sa dozvedel, že Chros Tywyll čaká syna jeho mŕtveho brata.
Elita sa začala iba týždeň po smrti princa. Do elity sa dostalo 10 dievčat. 

Šťastné obdobie však nenastalo ani potom. Princ sa rozhodol veľmi rýchlo, vybral si 4 favoritky- lady Camryn, lady Monicu, lady Pandoru a lady Margaret.
 

Na dobročinnej akcii: Deti z detských domovov, sa rebeli ukázali v celej svojej kráse. Poslali vlatné deti, aby zaútočili na palác, ukradli zbierku a zabili čo najviac ľudí aj keď to znamenalo ich smrť. Zraneniam podľahol aj radca princa: Evan Glanester. Tento útok sa do dejín zapísal, ako: Útok jahniatok/ neviniatok. 
Kráľ Charles zasnúbil svoju jedinú dcéru so španielským princom, čím si dožičil mocné spojenectvo, ale nenávisť v očiach jedinej dcéry.

Palác onedlho na to vyhlásil oficiálne zásnuby princa Thomasa. Tieto zásnuby sa však nekonali. Noc pred zásnubami otriasla palácom šokujúca správa: LADY CAMRYN UNIESLI! 
Nikto ani len netušil, kde ju mohli odniesť.

Princ Thomas sa rozhodol kontaktovať Chros Tywyll (rebelku a účastníčku selekcie.) Požiadal ju o pomoc, keďže sám bol bezmocný. Pomoc mu iste poskytla a po pár dňoch sa jej podarilo vyslobodiť Camryn zo zajatia. Chros však s Thomasom uzavrela dohodu v ktorej stálo: ,, Ak ti prinavrátim Camryn späť živú, môj syn a syn tvojho brata sa stane korunným princom Illey." Thomas súhlasil a tak sa Chros dodržala dohodu. 

Nikto však netušil, že lady znásilnil vodca rebelov, Darius d´Inferno. Samotná lady o tom mlčala. Princ si vzal Camryn za manželku a povedal pravdu o dohode, ona nenamietala, lebo bola Chros vďačná za jej život. 

 (Druhý ročník Selekcie) Éra Thomasa Olivera Schreave:

Iba mesiac po svadbe otriasla palácom smutná správa. Kráľ Charles a kráľovná Nora zomreli pri nehode na diplomatickej ceste. Na trón teda nastúpil Thomas a Camryn.
Už o pár mesiacov bolo na kráľovnej viditeľné, že je tehotná a keďže mali dohodu hralo im to v celku do karát. Chros porodila dieťa, princa Ramsayho a odniesla ho do paláca, kde sa ho ujal Thomas a Camryn. 
Palác vyhlásil, že sa predčasne narodil dedič Illeyského trónu. Kráľovstvo plesalo a všetko sa javilo v poriadku. kráľovná však v tele nosila ďalšieho potomka. Jej syna a syna vodcu rebelov Dariusa. preto zostávala uzavretá v komnatách a palác to odôvodňoval popôrodnými ťažkosťami. O 9 mesiacov neskôr sa na svet dostala správa o narodení princa Philipa. V tomto čase sa nátlak rebelov utíšil do tej mieri, že sa na nich skoro zabudlo. Onedlho nasledovala jediná princezná Mia. ktorá však nie je potomok kráľa Thomasa, ale kráľovninho milenca, veliteľa stráži Ryana Blacka.

Rebelská aktivita sa opäť začala prejavovať práve po narodení princeznej Mii. Z mesta mizlo veľa bohatých občanov, nikto netušil prečo a ako. Kradol sa majetok, rozdával len aby získali svojich blížnych späť. Tiež bolo podpálené divadlo, múzeum, vykradli banky,....

O 3 roky neskôr vypukla vojna proti Nemecku, ktorá pretrvávala niekoľko rokov. Striedala sa na rôznych frontoch a nakoniec sa prejavila, ako studená vojna. (Politická vojna). Pred 5 rokmi konečne Nemecko a Illea uzavreli dohody. 

Deti vyrastali v mieri a keď princ Ramsay dostatočne vyrástol začal cestovať a spoznávať svet. Do Illey priviedol Austrálsku princeznú, ktorej rodinu zničili povstalci. Myslelo sa, že princ nenastúpi na trón, kým sa nevyhlásila ďalšia selekcia.

 

Princ sa vrátil do paláca len pár týždňov pred príchodom všetkých dievčat zo selekcie a sám netušil, či si niekoho vyberie. Počas celej selekcie sa diali rôzne veci, ako napríklad útok rebelov, kde bola zabitá jedna z lady- José Santano, pokus o vraždu princeznej Yary alebo zistenie, kto je Ramsayho pravá matka a že má aj sestru a kto sú vlastne zač. 

Princ Ramsay a kráľo Thomas sa odobrali po novom roku na trón, kde statočne bojovali po boku svojích verných vojakov. Nanešťastie celý "výlet" na front sa skončil smrťou kráľa.

Éra medzivlády kráľovnej Camryn: (Druhý ročník Selekcie)

Po smrti jej manžela sa dozvedela nepríjemné veci. keď sa princ vrátil z frontu muselo sa celé kráľovstvo spamätať od tohto šoku. Kráľovná Camryn sa však musela vysporiadať ešte s jednou nepríjemnou vecou a to bola milenka kráľa Thomasa, Monica Wilson, s ktorou počal dieťa. Po tomto zistení dostala Monica na výber: buď sa svojho dieťaťa vzdá a bude oficiálne vyhlásené za dieťa kráľovnej Camryn alebo aj s dieťaťom budú vyhostení z Illey a už nikdy sa nevrátia. Svedkom tejto dohody bol aj princ Ramsay, ktorý to všetko utvrdil.

 

Krátko po smrti kráľa Thomasa bol na kráľovnú vyvýjaný veľký nátlak zo strany radcov a šľachticov, čo sa týka svadby jej veličenstva. Kráľovná podľahla nátlaku a nakoniec si vzala, aj napriek protestom, svojho milenca Ryana Blacka, ktorý prijal meno Schreave a stal sa kráľom Illey

 (Druhý ročník Selekcie) Éra Ryana Blacka Schreave:

Hneď po nástupe na trón sa musel tento nový kráľ naučiť mnoho vecí ohľadom kraľovania, aj keď to už pár rokov pozoroval, ale iba z diaľky. Eho vláda nebola práve najdlhšia, ale zato bola pokľudná. Udržiaval spolu s Camryn celú Illeu v chode, kým nebude Ramsay pripravený.

Pred ukončením zmizla z paláca princezná Yara, ale o pár dní sa opäť ukázala v paláci s tým, že sa vracia do Austrálie a s batožinou si odnáša nie len snúbenca (rebela) ale aj dieťa Ramsayho T. Schreave. Nešlo ju však zastaviť a preto odišla. Nikto sa nikdy nedozvedel, že Yara uzavrela dohodu s vodkyňou rebelov Chros Tywyll. Po dňoch mučenia sa Chros dozvedela, že Yara čaká potom ka jej syna, uzavreli dohodu, kde sa Yara odsťahuje do Autrálie, vezme si za muža a kráľa jedného z jej posluhovačov a zaujme miesto kráľovnej, pričom Austrália bude neustále pod dohľadom rebelov a samotnej Chros. V podstate dosiahla čo chcela a to je kráľovstvo. O tejto dohode iste vedia len a len rebeli.

 

O pár týždňov po ich svadbe sa dočkali aj svadby Ramsayho a lady Caroline. Všetci si mysleli, že všeko už bude v poriadku, ale to sa nemohlo udiať, keďže sa na svetlo sveta dostal únik princa Philipa do cudziny. Vyhlásolo sa prenasledovanie, ale nikdy ho už nikto nevidel, preto sa udal ako nezvästný a bol vydedený z rodu Schreave. S najväčšou pravdepodobnosťou podľa celej kráľovskej rodiny je už mŕtvy. 

 

Keď sa situácia opäť upokojila kráľ Ryan s kráľovnou Camryn a s pomcou korunného princa pozmenili kastový systém z presvedčenia, že to uvolní nátlak z nižších kást a najmä rebelov. Bola spojená piata a šiesta kasta a rebelom bola kasta odňatá.

Rok po svadbe princa Ramsayho s Caroline sa kráľ Ryan a kráľovná Camryn rozhodli dobrovoľne odstúpiť a prenechať vládnutie Ramsaymu a Caroline. Stále však slúžili ako radcovia pre mladých vládcov.

Éra Ramsayho Tormunda Schreave: (Tretí ročník Selekcie)

Potom, ako sa Ryan a Camryn vzdali trónu nastúpil na svoje miesto a po boku mal svoju ženu Caroline. Jeho vláda bola zo začiatku pokľudná. Vedel, že jeho matka a sestra držia rebelov na uzde, aby ho nenapadli a ani jeho rodinu. Príjmal rady od

 

Camryn a Ryana a postupne vymenil všetkých radcov, lebo vedel, že tí, čo slúžili Thomasovi a Camryn neboli práve najlepší ľudia a už vôbec nie radcovia. Nenávidel a aj nenávidí, keď sa mu do toho niekto pletie.

Nemôžeme tvrdiť, že jeho najväčšou starosťou bolo to že nemá dediča, ale je fakt, že roky nemohli splodiť syna alebo dcéru.

 

Nakoniec, keď sa to podarilo po pôrode sa stalo niečo čo ním otriaslo. Palác sa ocitol v plameňoch a zhorel do základov. Bol nútený niekde ukryť svoju rodinu. Útočisko mu poskytol írský kráľ Axe s jeho manželkou Evannou, ktoré mu dlžili nejednú maličkosť. Počas výstavby paláca cestoval z Illey do Írska a späť. Dohliadal na krajinu, výstavbu paláca ale aj rodinu.

Dobre vedel, kto ten útok na palác nariadil a preto sa rozhodol ich vyhľadať a aj našiel. Aj keď tam bolo riziko, že zomrie. Od matky a sestry sa dozvedel, že nariadili útok, aby sa na nich nezabudlo, ale urobili aj to, aby nikomu nebolo ublížené. Akonáhle sa Chros dozvedela, že sa udialo to, že skoro neušli prejavil sa jej hnev a osobne popravila niekoľko desiatok rebelov, ktorí mali na starosti útok. Týmto činom sa nadobro zapísala do histórie.

 

Po výstavbe nového paláca na tom istom mieste aj keď o niečo honosnejšieho, ako bol ten starý sa opäť vrátili do Illey a všetko išlo, ako malo. O nejaký ten rok sa narodila aj mladšia princezná- druhé a posledné dieťa kráľa Ramsayho a kráľovnej Caroline. 

Zvyšok jeho vlády išiel v podstate, ako po masle. Keď mal Kieran 19rokov mala sa konať jeho selekcia, všetko už bolo prichystané. konal sa však útok, ktorý prerušil plány paláca a selekcia sa musela posunúť. 
 

Pol roka pred Kieranovou Selekciou vypukla vojna s Nórskom, ktorá trvala necelý rok. Počas selekcie bola vojna ukončená pod dohodou, že sa princezná Zoey vydá za nórskeho korunného princa a že väzen, Darius- veliteľ nórskeho vojska bude prepustený a navrátení do jeho zeme. Všetky podmienky boli dodržané.

 

Počas Selekcie sa uskutočnil jeden z najväčších útokov rebelov. Počas tohto útoku boli zbitý kráľovský rodičia- Camryn a Ryan a tiež účastníčka selekcie. Mnoho bolo zranených a niektorí skoro smrteľne.

Zvyšok selekcie prebiehal v podstate bez problémov. Zvyšok vlády kráľa Ramsayho bola pokojná a skoro bez problémov. Najmä tých väčších.

 (Štvrtý ročník Selekcie) Éra Kierana Rolla Schreave:

Po smrti Kieranovho otca Ramsayho, ktorý zomrel v kľude v spánku na zástavu srdca sa stal Kieran kráľom. Jeho matka Caroline mu prenechala trón, ako právoplatnému dedičovi a načas odišla so Nórska pozrieť sa, ako sa darí jej dcére Zoey. 

Netrvalo dlho a narodil sa princ Adrien, ako prvorodený a dedič tronu. Jeho blondavé vlasy a celkový vzhľad bol neobvyklí a skôr sa podobal na svoju starú mamu Caroline. 
Dieťa však bolo zdravé a šťastné, preto malo aj šťastný život.

 

O 2 roky nato zomrela aj kráľovská matka Caroline tiež pokojnou smrťou a skoro v tom istom čase sa narodil aj druhý princ, Kienan. Tento potomok sa však viac podobal na svojho otca, čo sa počas dospievania aj potvrdilo.
Kráľovský pár neváhal a o rok sa narodila aj princezná Dahlia, ktorá sa najviac ponášala na matku.

Roky plynuli pokľudne. Medzi krajinami bol kľud.

 

Vojna sa Illey vyhýbala, čo bolo dobré znamenie. 
Rebeli sa na čas stiahli a tak mal palác kľud.

Akonáhle však chlapci začali dospievať opäť sa objavili a uskutočnili pár v podstate nevinných útokov na palác a jeden významnejší na národnú banku. Všetko sa však opäť ukľudnilo.

Keď bola krajinapripravená nastala Selekcia princa Adriena. Všetko prebiehalo pokojne až pokiaľ sa lady Aida nepreukázala ako utajená rebelka a nenapadla princeznú Dahliu a následne nezranila princeznú Aeliu. Za tento čin bola Aida popravená!
Do prvého veľkého útoku rebelov sa už nič vážne nedialo. Počas tohto útoku bol zabitý princ Kienan pri záchrane unášanej írskej princeznej Agape. Trvalo iba pár dní, ký bola princezná nájdená bez väčších zranení a navrátená rodine. Palác sa spamätal z útoku a napriek všetkému nešťastiu Selekcia pokračovala. Počas ročníka sa udiala ešte jedna závažná udalosť, kde bola potrestaná lady Emma za podvádzanie princa s írskym princom Talonom. Lady bola zbyčovaná cez ruky a vyradená. Pre princa to malo horšie následky- bol vyhostený z krajiny a zákaz vstupu bol udelený aj jeho potomkom. 
Zvyšok Selekcie prebiehal bezproblémovo. Všetko sa dotiahlo do konca. Princ Adrien si zvolil lady Evie a
vláda kráľa Kierana sa čoskoro skončila.

Éra Adriena Claya Schreave: (Piaty ročník Selekcie)

Po Svadbe s lady Evie trvalo pár mesiacov, kým sa kráľ Kieran a kráľovná Aurora rozhodli, že prenechajú vládu svojmu prvorodenému synovi a jeho manželke. Oni sami sa pobrali do "dôchodku", kde si ešte pár rokov užívali krásy života. 
Onedlho, po nástupe na trón sa narodili kráľovnej princovia- dvojčatá Jayden a Kellen. Ako prvorodený princ Jayden bol menovaný za korunného princa. Na ich krst sa zišlo celé kráľovstvo. Chlapci boli na nerozoznanie.

O 2 roky na to sa kráľovskému páru narodila aj dcérka, princezná Mabel, ktorej narodenie nebolo ničím opomenuté. 
Deti vyrastali v kľude a láske vychovávané ako rodičmi tak aj starými rodičmi. Všetky deti boli milované celou svojou rodinou a ako plinul čas chlapci dozrievali a menili sa. Z jednovaječných dvojčiat sa stali dvojvaječné, takže sa dlai odlíšiť. 

Všetko prebiehalo skoro bez problémov. Iste, nejaké spory v parlamente a medzi zákonmi nastali, ale nič nevyriešitelné. Tiež sa pozmenil kastový systém, kde sa spojila 3 a 4.-tá kasta. 
keď boli deti v puberte rebeli konečne nabrali dosť síl na to, aby napadli kráľovskú rodinu a vážne zranili korunného princa, kde hrozilo, že umrie. Našťastie sa z toho dostal a všetko bežalo tak, ako predtým. Princovia sa učili svojím povinnostiam, chod krajiny sa dal do poriadku a rebélia bola potlačená a vodcovia rebelov boli sťatí!
Čas bežal a všetci sa pripravovali na nadchádzajúcu Selekciu princa Jaydena. 

Jeho Selekce by se dala nazvat jakkoli, ale klidnou určitě ne. Ze začátku to sice vypadalo, že tentokrát bude Selekce klidnější, ale vše se začalo zvrtávat od útoku rebelů. Na palác byl tažený velký útok, kde bylo zabito nemálo osob a dokonce se rebelům podařilo zranit korunního prince a princeznu. Obě dvě královské děi se z tohoto ale naštěstí dostaly a Selekce mohla pokračovat dále. Netrvalo to však dlouho a nastal další zvrat. Princ Kellen oznámil své zásnuby s jednou z bývalých účastnic, lady Asterií. Chvíli po této události se zjistilo, že jedna z účastnic měla utajený vztah s bratrancem prince, Calebem. Jejím trestem bylo vyhoštění z Angels s podmínkou zakázaného návratu. Od těchto událostí šla Selekce rychleji a během chvíle byla Elita. Ta už byla klidnější a jediné, co se během ní stalo, bylo vážné zranění prince Kellena, kterého napadli v provincii Clermont. Dodnes se nezjisitlo, kdo byl útočníkem. Chvíli po těchto událostech proběhlo vyřazování a nedlouho poté proběhnul úspěšně Tribunál a týden po něm i zásnuby. Princ Jayden si za svou ženu vybral lady Beatrix.

Po ukončení Selekce, kterou vyhrála naše současná královna, Beatrix, byl na trůnu ještě dva roky král Adrien Clayton Schreave. Ten po zjištění, že jeho syn Jayden čeká s jeho manželkou dítě, abdigoval v prospěch svého syna a stal se mu pouze nápomocným při vládnutí. Zbytek svého života trávil se svou ženou Evie a spíše cestovali po světě a pomáhali s výchovou svých vnoučat

 (Piaty ročník Selekcie) Éra JaydenaAdariana Schreave:

Vláda Jaydena byla víceméně poklidná. Nenastaly žádné velké zvraty, ale ani přeměny v krajině. Co se ale králi podařilo, bylo úplné zastavení rebelů. Dnes je to už deset let, co Illeu nepustoší rebelové a nebyl žádný útok na palác. Illea tedy posledních deset let výborně prosperuje a začíná se stávat světovou velmocí společně s konkurenčním Německem. Oba dva státy jsou v současnosti na nejvyšších ekonomických pozicích. Mezi Německem a Illeou panuje během posledních dvou let výrazné napětí, které se bohužel nedá ukončit sňatkem, jelikož Illéa nemá kromě náslendíka trůnu, prince Michaela, žádné jiné dítě a tím pádem je sňatková dohoda nemyslitelná. Zatím se ale Illei daří udržovat křehký mír.

Ohledně kastovního systému, zde žádná změna neproběhla a stále se držíme starých osvědčených kast. Jediná změna, která nastala, bylo navýšení platů u nižších kast, jelikož Illea si to v její současné finanční situaci může dovolit. Také se podařilo rozvinout několik výzkumých středisek s léčivi a Illea se tím pádem stala jednou z nejpřednějších specialistů v medicíně. V současné době se zaměřuje hlavně na léčení rakoviny a viru HIV. V posledních letech Illea čímdál více těží z cestovního ruchu. Illea se totiž díky zastavení rebelů stala bezpečnější zemí a je zde velice nízká kriminalita. Stále platí, že je bohatá na krásy přírody a počty národních parků a rezervací se stále navyšují. Také zde vzniklo jedno z největších středisek pro ochranu vzácných živočišných druhů, konkrétně v provincii Dominica. Co ale v Illei pokleslo, je výroba zbraní a koželužský průmysl společně se sklářským

Hlavními spojenci se pro Illeu v současné době stalo hlavně Španělsko, což je jedna z vyspělejších zemí v Evropě a to díky sňatku princezny Mabel, která je v současné době královnou Španělska. Illea již v dřívější době měla spojenectví se Španělskem a díky tomuto sňatku se opět zocelilo. Dalším významným spojencem, je pro Illeu také Rusko a to díky sňatku vévody Sebastiana a princezny Anastasiye. Mezi další spojenecké země patří Polsko a Norsko, i když zde už spojenectví nejsou tak výrazná. Stále si Illea ale udržuje poměrně silné spojenectví s Holandskem, Irskem a Austrálií.

Rebelové jsou utlačeni a slyšet o nich už nemůžete. Pár zběhů se ještě stále občas vyskytne, ale koruna má v současné době vše pod kontrolou. Jediným problémom bol zdravotný stav kráľa Jaydena, ktorý bohužiaľ počas Selekcie princa Michaela skonal na infarkt a tak sa princ musel predčasen ujať trónu..

Éra Michaela Neala Schreave: (Šiesty ročník Selekcie)

Veľmi mladý, vo veku 21 rokov sa princ Michael stal kráľom Illey a keďže jeho Selekcie ešte nebola ukončená jeho matka sa stala kráľovnou regentkou (zotrvávala na tróne až kým nebola jeho budúca žena pripravená.) Do ukončenia Selekcie už netrvalo veľa času a tak prebehla bezproblémovo. Nakoniec sa víťazkou stala, teraz už kráľovná Calla.

Vláda Michaela bola pomerne pokľudná, aj keď rebelujúci občania využili jeho skorú mladosť na to, aby sa začali nanovo združovať po skupinkách a to najmä v odľahlejších provnciách, kde na seba nedali upozorňovať. Všetky však ich podniknuté akcie boli neúspešné a včas zastavené. Bohužiaľ nie úplne potlačené!

Rok po svadbe kráľa sa narodilo prvé dieťa, chlapec Remus. Rok po ňom sa narodili ďalšie deti, dvojčatá James a Keira. Remus sa stal korunným princom. O rok na to sa narodilo ďalšie dieťa, Amelia, bohužiaľ sa jednalo o predčasný pôrod a dieťa nemalo veľkú šancu na prežitie. Túto skutočnosť však kráľovská rodina zatajila a Amelia sa nakoniec viac menej zotavila, tiež sa stala budúcou snúbenicou Nemeckého korunného princa. Tento sobáš dohodol už kráľ Jayden a konečne sa hodlal naplniť.

O 2 roky neskôr sa narodilo štvrté a posledné dieťa, Anya našťastie plne zdravé a plné energie. 

Jeho vláda prebiehala veľmi kľudne a všetky deti vyrastali v pokoji. Korunný princ sa v potrebnom veku začal vzdelávať vo svojich povinnostiach voči korune a krajine. Žiadne výrazné zmeny sa v krajine neudiali, až kým, po dovŕšení 18tich narodenín princ Remus náhle neodišiel z krajiny a nevzdal sa trónu. Na verejnosti sa nikdy nedostal pravý dôvod jeho odchodu. Na post korunného princa teda nastúpil druhý, mladší syn- princ James, ktorý sa začal viac školiť vo vladárskych povinnostiach.

Súčastnosť:

Princ James oslávil svoje 20te narodeniny a prišiel čas na jeho Selekciu. V krajine vládne relatívny pokoj a palác je pripravený na príchod dievčat. Tiež sú očakávané príchody zahraničných hostí do paláca. Princezná Amelia je zasnúbená s korunným princom Nemecka a očakáva sa ich skorý sobáš. Princová Selekcia sa odohráva o 22 rokov neskôr.

Selekcia princa Jamesa netrvala príliš dlho, ubehlo len pár týždňov, kým sa stala hrozná nehoda ktorá navždy zmenila život celej kraľovskej rodiny. Princ James po páde z koňa upadol do kómatu z ktorého sa len tak ľahko nepreberie. Táto udalosť priviedla princa Remusa späť domov a nastúpil a svoje pôvodné miesto- post korunného princa a prebral aj Selekciu brata.

————————————————————————————————

© 2017 Selection- our generation RPG Game 

Všetky práva vyhrdené!

Všetky informácie texty, design etc. patria pod vlastníctvo RPG stránok The Selection- our generation. Sú v tom hodiny a hodiny práce takže ak chcele si vypožičiať nejaké Sekcie/ texty opýtajte sa najskôr adminteamu! 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now