Éra Fredericka Konrada Schreave:

Frederick Konrad Schreave byl pravnukem královny ...... Vyrůstal v klidné atmosféře milující rodiny, dokud jeho otec nezemřel na těžkou chorobu.Frederick tak musel probrat jeho povinnosti za asistenci jeho matky.. Hned jak mu na bedra dolehla tíha vlády, rozprostřel spojenecké smlouvy a začal budovat aliance - s říší Italskou, Anglickou, Novoasijskou a Španělskou. Ovšem tyto spojenectví mu, samosebou dle jeho očekávání, protože byl geniálním taktikem, donesly i několik narušených vztahů a jen na něm bylo, aby to napravil.

Tehdy sotva dvacetiletý Frederick Konrad Schreave provedl něco, co nikdo nečekal. Rozhodl se započít válku, a také tak udělal. Jakmile Rebelové najeli do hradu jejich cílem bylo jediné, pohrozit králi, že to, co se děje, není správné. A jak jinak to udělat, než zničit mu rodinu?

Vedoucí rebelů - Henry Aceton najel se svou družinou do hradu a zabil jak nebohou manželku Fredericka, tak jeho prvorozeného, sotva rok starého syna Petera.

Král samosebou upadl do depresí, rok ze držel v zákoutí. Rebelové se zase stáhli, válku zažehnali, ale odnesli si přílišnou oběť, životy dvou velmi nevinných lidí. Až se konečně opět ukázal - jak mu bylo zvykem. Dovedl udělat pár divů.

S Australskou říší se spojil sňatkem s jednou z jejich princezen a tím získal i ono území Brazílie, o které kdysi bojoval. Poté se již nic převratného nedělo, s královnou měl pouze jediného syna, protože se zjistilo, že zde bylo nemálo problémů s otěhotněním, ale narodilp se, opravdu se jim narodilo malé krásné miminko, byl to chlapec a pojmenovali ho Charles Schreave.

Charles-1.rocnik.jpg

Éra Charlesa Schreave: (Prvý ročník Selekcia)

Charles pohodlně vyrůstal, opět jako velmi mladý byl seznámen s útoky rebelů, ale ty nebyly nic hrozného a přetrvávají do teď. Ovšem jakmile Charles dovršil pouhých patnácti let, začali se v něm objevovat záletnické pudy, blíže se sblížil s velkým množstvím princezen, ale poté potkal severskou princeznu - Noru.

Zamiloval se do ní a na všechny své pudy zapomněl, tak moc ho byla Nora schopná změnit. Vzali se a narodili se jim dva malí a roztomilí chlapci- Anthony Archibald Schreave a Thomas Oliver Schreave. A samosebou ještě jedna krásná princezna- Rosalien Schreave.

Princovia vyrastali v harmónii. Žili si svoj život v krajine, ktorú poznali. Ich dectvo bolo pokľudné, rástli a vyrastali.

Nora-1.rocnik.png

Zatiaľ, čo sa Rosalien a Thomas poddali na matku Anthony zamieril cestou svojho otca, cestou smilníka, poznal mnoho žien a mnohým zlomil srdce. Toto mu pretrvávalo dokiaľ nezačala ich selekcia.

Všetko bolo v poriadku, Illea sa nevedela dočkať dievčat, ktoré sa dostali do paláca s očakávaním dychtila po ich menách a nakoniec sa ich dočkala. Všetko sa javilo v poriadku. Selekcia prebiehala v plnom prúde, dievčatá odchádzali z paláca priamo bleskovo. Raz v noci sa rozľahla mestom šokujúca správa: ,, Rebeli napadli prednostov mesta!" - vypálili domy najbohatších občanov, ukradli im majetok, pozabíjali celé rodiny. Onedlho nato prišla ďalšia šokujúca správa: ,, Princ Anthony je mŕtvy!" - na jednom plese sa konal ďalší útok rebelov. Zaútočili počas plesu, zabili mnoho ľudí vrátane princa Anthonyho a lady Amber. Podarilo sa však dostihnúť 2 rebelky- Cory de Bour (dvorná dáma princeznej) a Lucille Sheppard. Tieto dve neminul spravodlivý trest- poprava pod katovou sekerou. Krajina sa zahalila do rúcha smútku. Ale aj napriek smrti princa selekcia pokračovala ďalej. Dievčatá mali možnosť odstúpiť (odstúpili iba dve Chros Tywyll a Bella Stone). Nastala pre princa však neočakávaná situácia, kedy sa dozvedel, že Chros Tywyll čaká syna jeho mŕtveho brata.
Elita sa začala iba týždeň po smrti princa. Do elity sa dostalo 10 dievčat. 

Šťastné obdobie však nenastalo ani potom. Princ sa rozhodol veľmi rýchlo, vybral si 4 favoritky- lady Camryn, lady Monicu, lady Pandoru a lady Margaret. Na dobročinnej akcii: Deti z detských domovov, sa rebeli ukázali v celej svojej kráse. Poslali vlatné deti, aby zaútočili na palác, ukradli zbierku a zabili čo najviac ľudí aj keď to znamenalo ich smrť. Zraneniam podľahol aj radca princa: Evan Glanester. Tento útok sa do dejín zapísal, ako: Útok jahniatok/ neviniatok. Kráľ Charles zasnúbil svoju jedinú dcéru so španielským princom, čím si dožičil mocné spojenectvo, ale nenávisť v očiach jedinej dcéry.

Palác onedlho na to vyhlásil oficiálne zásnuby princa Thomasa. Tieto zásnuby sa však nekonali. Noc pred zásnubami otriasla palácom šokujúca správa: LADY CAMRYN UNIESLI! Nikto ani len netušil, kde ju mohli odniesť.

Princ Thomas sa rozhodol kontaktovať Chros Tywyll (rebelku a účastníčku selekcie.) Požiadal ju o pomoc, keďže sám bol bezmocný. Pomoc mu iste poskytla a po pár dňoch sa jej podarilo vyslobodiť Camryn zo zajatia. Chros však s Thomasom uzavrela dohodu v ktorej stálo: ,, Ak ti prinavrátim Camryn späť živú, môj syn a syn tvojho brata sa stane korunným princom Illey." Thomas súhlasil a tak sa Chros dodržala dohodu. 

Nikto však netušil, že lady znásilnil vodca rebelov, Darius d´Inferno. Samotná lady o tom mlčala. Princ si vzal Camryn za manželku a povedal pravdu o dohode, ona nenamietala, lebo bola Chros vďačná za jej život. 

Thomas-2.rocnik.jpg

 Éra Thomasa Olivera Schreave: (Druhý ročník Selekcie)

Iba mesiac po svadbe otriasla palácom smutná správa. Kráľ Charles a kráľovná Nora zomreli pri nehode na diplomatickej ceste. Na trón teda nastúpil Thomas a Camryn.
Už o pár mesiacov bolo na kráľovnej viditeľné, že je tehotná a keďže mali dohodu hralo im to v celku do karát. Chros porodila dieťa, princa Ramsayho a odniesla ho do paláca, kde sa ho ujal Thomas a Camryn. 
Palác vyhlásil, že sa predčasne narodil dedič Illeyského trónu. Kráľovstvo plesalo a všetko sa javilo v poriadku. kráľovná však v tele nosila ďalšieho potomka. Jej syna a syna vodcu rebelov Dariusa. preto zostávala uzavretá v komnatách a palác to odôvodňoval popôrodnými ťažkosťami. 

O 9 mesiacov neskôr sa na svet dostala správa o narodení princa Philipa. V tomto čase sa nátlak rebelov utíšil do tej mieri, že sa na nich skoro zabudlo. Onedlho nasledovala jediná princezná Mia, ktorá však nie je potomok kráľa Thomasa, ale kráľovninho milenca, veliteľa stráži Ryana Blacka.

Rebelská aktivita sa opäť začala prejavovať práve po narodení princeznej Mii. Z mesta mizlo veľa bohatých občanov, nikto netušil prečo a ako. Kradol sa majetok, rozdával len aby získali svojich blížnych späť. Tiež bolo podpálené divadlo, múzeum, vykradli banky,.... O 3 roky neskôr vypukla vojna proti Nemecku, ktorá pretrvávala niekoľko rokov. Striedala sa na rôznych frontoch a nakoniec sa prejavila, ako studená vojna. (Politická vojna). Pred 5 rokmi konečne Nemecko a Illea uzavreli dohody. 

Deti vyrastali v mieri a keď princ Ramsay dostatočne vyrástol začal cestovať a spoznávať svet. Do Illey priviedol Austrálsku princeznú, ktorej rodinu zničili povstalci. Myslelo sa, že princ nenastúpi na trón, kým sa nevyhlásila ďalšia selekcia.

Princ sa vrátil do paláca len pár týždňov pred príchodom všetkých dievčat zo selekcie a sám netušil, či si niekoho vyberie. Počas celej selekcie sa diali rôzne veci, ako napríklad útok rebelov, kde bola zabitá jedna z lady- José Santano, pokus o vraždu princeznej Yary alebo zistenie, kto je Ramsayho pravá matka a že má aj sestru a kto sú vlastne zač. 

Princ Ramsay a kráľo Thomas sa odobrali po novom roku na trón, kde statočne bojovali po boku svojích verných vojakov. Nanešťastie celý "výlet" na front sa skončil smrťou kráľa.

Éra medzivlády kráľovnej Camryn: (Druhý ročník Selekcie)

Po smrti jej manžela sa dozvedela nepríjemné veci. keď sa princ vrátil z frontu muselo sa celé kráľovstvo spamätať od tohto šoku. Kráľovná Camryn sa však musela vysporiadať ešte s jednou nepríjemnou vecou a to bola milenka kráľa Thomasa, Monica Wilson, s ktorou počal dieťa. Po tomto zistení dostala Monica na výber: buď sa svojho dieťaťa vzdá a bude oficiálne vyhlásené za dieťa kráľovnej Camryn alebo aj s dieťaťom budú vyhostení z Illey a už nikdy sa nevrátia. Svedkom tejto dohody bol aj princ Ramsay, ktorý to všetko utvrdil. Krátko po smrti kráľa Thomasa bol na kráľovnú vyvýjaný veľký nátlak zo strany radcov a šľachticov, čo sa týka svadby jej veličenstva. Kráľovná podľahla nátlaku a nakoniec si vzala, aj napriek protestom, svojho milenca .

Ryana Blacka, ktorý prijal meno Schreave a stal sa kráľom Illey.

Éra Ryana Blacka Schreave: (Druhý ročník Selekcie)

Hneď po nástupe na trón sa musel tento nový kráľ naučiť mnoho vecí ohľadom kraľovania, aj keď to už pár rokov pozoroval, ale iba z diaľky. Eho vláda nebola práve najdlhšia, ale zato bola pokľudná. Udržiaval spolu s Camryn celú Illeu v chode, kým nebude Ramsay pripravený.

Pred ukončením zmizla z paláca princezná Yara, ale o pár dní sa opäť ukázala v paláci s tým, že sa vracia do Austrálie a s batožinou si odnáša nie len snúbenca (rebela) ale aj dieťa Ramsayho T. Schreave. Nešlo ju však zastaviť a preto odišla. Nikto sa nikdy nedozvedel, že Yara uzavrela dohodu s vodkyňou rebelov Chros Tywyll. Po dňoch mučenia sa Chros dozvedela, že Yara čaká potom ka jej syna, uzavreli dohodu, kde sa Yara odsťahuje do Autrálie, vezme si za muža a kráľa jedného z jej posluhovačov a zaujme miesto kráľovnej, pričom Austrália bude neustále pod dohľadom rebelov a samotnej Chros. V podstate dosiahla čo chcela a to je kráľovstvo. O tejto dohode iste vedia len a len rebeli.

O pár týždňov po ich svadbe sa dočkali aj svadby Ramsayho a lady Caroline. Všetci si mysleli, že všeko už bude v poriadku, ale to sa nemohlo udiať, keďže sa na svetlo sveta dostal únik princa Philipa do cudziny. Vyhlásolo sa prenasledovanie, ale nikdy ho už nikto nevidel, preto sa udal ako nezvästný a bol vydedený z rodu Schreave. S najväčšou pravdepodobnosťou podľa celej kráľovskej rodiny je už mŕtvy. 

Keď sa situácia opäť upokojila kráľ Ryan s kráľovnou Camryn a s pomcou korunného princa pozmenili kastový systém z presvedčenia, že to uvolní nátlak z nižších kást a najmä rebelov. Bola spojená piata a šiesta kasta a rebelom bola kasta odňatá.Rok po svadbe princa Ramsayho s Caroline sa kráľ Ryan a kráľovná Camryn rozhodli dobrovoľne odstúpiť a prenechať vládnutie Ramsaymu a Caroline. Stále však slúžili ako radcovia pre mladých vládcov.

 Éra Ramsayho Tormunda Schreave: (Tretí ročník Selekcie)

Potom, ako sa Ryan a Camryn vzdali trónu nastúpil na svoje miesto a po boku mal svoju ženu Caroline. Jeho vláda bola zo začiatku pokľudná. Vedel, že jeho matka a sestra držia rebelov na uzde, aby ho nenapadli a ani jeho rodinu. Príjmal rady od

Camryn a Ryana a postupne vymenil všetkých radcov, lebo vedel, že tí, čo slúžili Thomasovi a Camryn neboli práve najlepší ľudia a už vôbec nie radcovia. Nenávidel a aj nenávidí, keď sa mu do toho niekto pletie. Nemôžeme tvrdiť, že jeho najväčšou starosťou bolo to že nemá dediča, ale je fakt, že roky nemohli splodiť syna alebo dcéru. Nakoniec, keď sa to podarilo po pôrode sa stalo niečo čo ním otriaslo.

 Palác sa ocitol v plameňoch a zhorel do základov. Bol nútený niekde ukryť svoju rodinu. Útočisko mu poskytol írský kráľ Axe s jeho manželkou Evannou, ktoré mu dlžili nejednú maličkosť. Počas výstavby paláca cestoval z Illey do Írska a späť. Dohliadal na krajinu, výstavbu paláca ale aj rodinu.

Dobre vedel, kto ten útok na palác nariadil a preto sa rozhodol ich vyhľadať a aj našiel. Aj keď tam bolo riziko, že zomrie. Od matky a sestry sa dozvedel, že nariadili útok, aby sa na nich nezabudlo, ale urobili aj to, aby nikomu nebolo ublížené. Akonáhle sa Chros dozvedela, že sa udialo to, že skoro neušli prejavil sa jej hnev a osobne popravila niekoľko desiatok rebelov, ktorí mali na starosti útok. Týmto činom sa nadobro zapísala do histórie.

Po výstavbe nového paláca na tom istom mieste aj keď o niečo honosnejšieho, ako bol ten starý sa opäť vrátili do Illey a všetko išlo, ako malo. O nejaký ten rok sa narodila aj mladšia princezná- druhé a posledné dieťa kráľa Ramsayho a kráľovnej Caroline. 

Zvyšok jeho vlády išiel v podstate, ako po masle. Keď mal Kieran 19rokov mala sa konať jeho selekcia, všetko už bolo prichystané. konal sa však útok, ktorý prerušil plány paláca a selekcia sa musela posunúť. 
Pol roka pred Kieranovou Selekciou vypukla vojna s Nórskom, ktorá trvala necelý rok. Počas selekcie bola vojna ukončená pod dohodou, že sa princezná Zoey vydá za nórskeho korunného princa a že väzen, Darius- veliteľ nórskeho vojska bude prepustený a navrátení do jeho zeme. Všetky podmienky boli dodržané.

Počas Selekcie sa uskutočnil jeden z najväčších útokov rebelov. Počas tohto útoku boli zbitý kráľovský rodičia- Camryn a Ryan a tiež účastníčka selekcie. Mnoho bolo zranených a niektorí skoro smrteľne.

Zvyšok selekcie prebiehal v podstate bez problémov. Zvyšok vlády kráľa Ramsayho bola pokojná a skoro bez problémov. Najmä tých väčších.

 Éra Kierana Rolla Schreave: (Štvrtý ročník Selekcie)

Po smrti Kieranovho otca Ramsayho, ktorý zomrel v kľude v spánku na zástavu srdca sa stal Kieran kráľom. Jeho matka Caroline mu prenechala trón, ako právoplatnému dedičovi a načas odišla so Nórska pozrieť sa, ako sa darí jej dcére Zoey. 

Netrvalo dlho a narodil sa princ Adrien, ako prvorodený a dedič tronu. Jeho blondavé vlasy a celkový vzhľad bol neobvyklí a skôr sa podobal na svoju starú mamu Caroline. 
Dieťa však bolo zdravé a šťastné, preto malo aj šťastný život.

O 2 roky nato zomrela aj kráľovská matka Caroline tiež pokojnou smrťou a skoro v tom istom čase sa narodil aj druhý princ, Kienan. 

Tento potomok sa však viac podobal na svojho otca, čo sa počas dospievania aj potvrdilo. Kráľovský pár neváhal a o rok sa narodila aj princezná Dahlia, ktorá sa najviac ponášala na matku. Roky plynuli pokľudne. Medzi krajinami bol kľud.  Vojna sa Illey vyhýbala, čo bolo dobré znamenie. Rebeli sa na čas stiahli a tak mal palác kľud.

Akonáhle však chlapci začali dospievať opäť sa objavili a uskutočnili pár v podstate nevinných útokov na palác a jeden významnejší na národnú banku. Všetko sa však opäť ukľudnilo.

Keď bola krajinapripravená nastala Selekcia princa Adriena. Všetko prebiehalo pokojne až pokiaľ sa lady Aida nepreukázala ako utajená rebelka a nenapadla princeznú Dahliu a následne nezranila princeznú Aeliu. Za tento čin bola Aida popravená!
Do prvého veľkého útoku rebelov sa už nič vážne nedialo. Počas tohto útoku bol zabitý princ Kienan pri záchrane unášanej írskej princeznej Agape. Trvalo iba pár dní, ký bola princezná nájdená bez väčších zranení a navrátená rodine. Palác sa spamätal z útoku a napriek všetkému nešťastiu Selekcia pokračovala. Počas ročníka sa udiala ešte jedna závažná udalosť, kde bola potrestaná lady Emma za podvádzanie princa s írskym princom Talonom. Lady bola zbyčovaná cez ruky a vyradená. Pre princa to malo horšie následky- bol vyhostený z krajiny a zákaz vstupu bol udelený aj jeho potomkom. 
Zvyšok Selekcie prebiehal bezproblémovo. Všetko sa dotiahlo do konca. Princ Adrien si zvolil lady Evie a
vláda kráľa Kierana sa čoskoro skončila.

Éra Adriena Claya Schreave: (Piaty ročník Selekcie)

Po Svadbe s lady Evie trvalo pár mesiacov, kým sa kráľ Kieran a kráľovná Aurora rozhodli, že prenechajú vládu svojmu prvorodenému synovi a jeho manželke. Oni sami sa pobrali do "dôchodku", kde si ešte pár rokov užívali krásy života. 
Onedlho, po nástupe na trón sa narodili kráľovnej princovia- dvojčatá Jayden a Kellen. Ako prvorodený princ Jayden bol menovaný za korunného princa. Na ich krst sa zišlo celé kráľovstvo. Chlapci boli na nerozoznanie.

O 2 roky na to sa kráľovskému páru narodila aj dcérka, princezná Mabel, ktorej narodenie nebolo ničím opomenuté. 
Deti vyrastali v kľude a láske vychovávané ako rodičmi tak aj starými rodičmi.

Všetky deti boli milované celou svojou rodinou a ako plinul čas chlapci dozrievali a menili sa. Z jednovaječných dvojčiat sa stali dvojvaječné, takže sa dlai odlíšiť. 

Všetko prebiehalo skoro bez problémov. Iste, nejaké spory v parlamente a medzi zákonmi nastali, ale nič nevyriešitelné. Tiež sa pozmenil kastový systém, kde sa spojila 3 a 4.-tá kasta. 

Keď boli deti v puberte rebeli konečne nabrali dosť síl na to, aby napadli kráľovskú rodinu a vážne zranili korunného princa, kde hrozilo, že umrie. Našťastie sa z toho dostal a všetko bežalo tak, ako predtým. Princovia sa učili svojím povinnostiam, chod krajiny sa dal do poriadku a rebélia bola potlačená a vodcovia rebelov boli sťatí!
Čas bežal a všetci sa pripravovali na nadchádzajúcu Selekciu princa Jaydena. 

Jeho Selekce by se dala nazvat jakkoli, ale klidnou určitě ne. Ze začátku to sice vypadalo, že tentokrát bude Selekce klidnější, ale vše se začalo zvrtávat od útoku rebelů. Na palác byl tažený velký útok, kde bylo zabito nemálo osob a dokonce se rebelům podařilo zranit korunního prince a princeznu. Obě dvě královské děi se z tohoto ale naštěstí dostaly a Selekce mohla pokračovat dále. Netrvalo to však dlouho a nastal další zvrat. Princ Kellen oznámil své zásnuby s jednou z bývalých účastnic, lady Asterií. Chvíli po této události se zjistilo, že jedna z účastnic měla utajený vztah s bratrancem prince, Calebem. Jejím trestem bylo vyhoštění z Angels s podmínkou zakázaného návratu. Od těchto událostí šla Selekce rychleji a během chvíle byla Elita. Ta už byla klidnější a jediné, co se během ní stalo, bylo vážné zranění prince Kellena, kterého napadli v provincii Clermont. Dodnes se nezjisitlo, kdo byl útočníkem. Chvíli po těchto událostech proběhlo vyřazování a nedlouho poté proběhnul úspěšně Tribunál a týden po něm i zásnuby. Princ Jayden si za svou ženu vybral lady Beatrix.

Po ukončení Selekce, kterou vyhrála naše současná královna, Beatrix, byl na trůnu ještě dva roky král Adrien Clayton Schreave. Ten po zjištění, že jeho syn Jayden čeká s jeho manželkou dítě, abdigoval v prospěch svého syna a stal se mu pouze nápomocným při vládnutí. Zbytek svého života trávil se svou ženou Evie a spíše cestovali po světě a pomáhali s výchovou svých vnoučat.

 Éra Jaydena Adariana Schreave: (Šiesty ročník Selekcie)

Vláda Jaydena byla víceméně poklidná. Nenastaly žádné velké zvraty, ale ani přeměny v krajině. Co se ale králi podařilo, bylo úplné zastavení rebelů. Dnes je to už deset let, co Illeu nepustoší rebelové a nebyl žádný útok na palác. Illea tedy posledních deset let výborně prosperuje a začíná se stávat světovou velmocí společně s konkurenčním Německem. Oba dva státy jsou v současnosti na nejvyšších ekonomických pozicích. Mezi Německem a Illeou panuje během posledních dvou let výrazné napětí, které se bohužel nedá ukončit sňatkem, jelikož Illéa nemá kromě náslendíka trůnu, prince Michaela, žádné jiné dítě a tím pádem je sňatková dohoda nemyslitelná. Zatím se ale Illei daří udržovat křehký mír.

Ohledně kastovního systému, zde žádná změna neproběhla a stále se držíme starých osvědčených kast. Jediná změna, která nastala, bylo navýšení platů u nižších kast, jelikož Illea si to v její současné finanční situaci může dovolit. Také se podařilo rozvinout několik výzkumých středisek s léčivi a Illea se tím pádem stala jednou z nejpřednějších specialistů v medicíně. V současné době se zaměřuje hlavně na léčení rakoviny a viru HIV. V posledních letech Illea čímdál více těží z cestovního ruchu. Illea se totiž díky zastavení rebelů stala bezpečnější zemí a je zde velice nízká kriminalita. Stále platí, že je bohatá na krásy přírody a počty národních parků a rezervací se stále navyšují. Také zde vzniklo jedno z největších středisek pro ochranu vzácných živočišných druhů, konkrétně v provincii Dominica. Co ale v Illei pokleslo, je výroba zbraní a koželužský průmysl společně se sklářským

Hlavními spojenci se pro Illeu v současné době stalo hlavně Španělsko, což je jedna z vyspělejších zemí v Evropě a to díky sňatku princezny Mabel, která je v současné době královnou Španělska. Illea již v dřívější době měla spojenectví se Španělskem a díky tomuto sňatku se opět zocelilo. Dalším významným spojencem, je pro Illeu také Rusko a to díky sňatku vévody Sebastiana a princezny Anastasiye. Mezi další spojenecké země patří Polsko a Norsko, i když zde už spojenectví nejsou tak výrazná. Stále si Illea ale udržuje poměrně silné spojenectví s Holandskem, Irskem a Austrálií.

Rebelové jsou utlačeni a slyšet o nich už nemůžete. Pár zběhů se ještě stále občas vyskytne, ale koruna má v současné době vše pod kontrolou. Jediným problémom bol zdravotný stav kráľa Jaydena, ktorý bohužiaľ počas Selekcie princa Michaela skonal na infarkt a tak sa princ musel predčasen ujať trónu..

Éra Michaela Neala Schreave: (Siedmy ročník Selekcie)

Veľmi mladý, vo veku 21 rokov sa princ Michael stal kráľom Illey a keďže jeho Selekcie ešte nebola ukončená jeho matka sa stala kráľovnou regentkou (zotrvávala na tróne až kým nebola jeho budúca žena pripravená.) Do ukončenia Selekcie už netrvalo veľa času a tak prebehla bezproblémovo. Nakoniec sa víťazkou stala, teraz už kráľovná Calla.

Vláda Michaela bola pomerne pokľudná, aj keď rebelujúci občania využili jeho skorú mladosť na to, aby sa začali nanovo združovať po skupinkách a to najmä v odľahlejších provnciách, kde na seba nedali upozorňovať. Všetky však ich podniknuté akcie boli neúspešné a včas zastavené. Bohužiaľ nie úplne potlačené! Rok po svadbe kráľa sa narodilo prvé dieťa, chlapec Remus.

Rok po ňom sa narodili ďalšie deti, dvojčatá James a Keira. Remus sa stal korunným princom. O rok na to sa narodilo ďalšie dieťa, Amelia, bohužiaľ sa jednalo o predčasný pôrod a dieťa nemalo veľkú šancu na prežitie. Túto skutočnosť však kráľovská rodina zatajila a Amelia sa nakoniec viac menej zotavila, tiež sa stala budúcou snúbenicou Nemeckého korunného princa. Tento sobáš dohodol už kráľ Jayden a konečne sa hodlal naplniť.

O 2 roky neskôr sa narodilo štvrté a posledné dieťa, Anya našťastie plne zdravé a plné energie. 

Jeho vláda prebiehala veľmi kľudne a všetky deti vyrastali v pokoji. Korunný princ sa v potrebnom veku začal vzdelávať vo svojich povinnostiach voči korune a krajine. Žiadne výrazné zmeny sa v krajine neudiali, až kým, po dovŕšení 18tich narodenín princ Remus náhle neodišiel z krajiny a nevzdal sa trónu. Na verejnosti sa nikdy nedostal pravý dôvod jeho odchodu. Na post korunného princa teda nastúpil druhý, mladší syn- princ James, ktorý sa začal viac školiť vo vladárskych povinnostiach.

Princ James oslávil svoje 20te narodeniny a prišiel čas na jeho Selekciu. V krajine vládne relatívny pokoj a palác je pripravený na príchod dievčat. Tiež sú očakávané príchody zahraničných hostí do paláca. 

Selekcia princa Jamesa netrvala príliš dlho, ubehlo len pár týždňov, kým sa stala hrozná nehoda ktorá navždy zmenila život celej kraľovskej rodiny. Princ James po páde z koňa upadol do kómatu z ktorého sa len tak ľahko nepreberie. Táto udalosť priviedla princa Remusa späť domov a nastúpil a svoje pôvodné miesto- post korunného princa a prebral aj Selekciu brata.

Selekcia trvala niekoľko mesiacov a v niektorých štádiách sa rozhodne nedala nazvať kľudnou, keďže princ Remus si opäť zvykal na svoje postavenie. Tejto príležitosti využili vzbúrenci, ktorí počas jedného z plesov nastražili za jednu zo sôch malú bombu, ktorá nespôsobila žiadne vážne škody, či újmy na zdravý. Ďalšie šokujúce udalosti priniesla princezná Keira, ktorá sa počas Selekcie zasnúbila s írskym vojvodom, ale jej vzťah nevydržal dlho, keď si dali svoje zbohom. Princezná Anya tiež neváhala a veľmi rýchlo sa zasnúbila so snúbencom svojej sestry, Amelie a tak zaistila pokračovanie dohody medzi Illeou a Nemeckom. Na princeznú Ameliu to však nemalo pozitívny dopad a opustila svoju domovinu a začala cestovať po vete. princezná Keira nakoniec verejne priznala svoj začínajúci vzťah s francúzskym princom Lucienom, ktorý oznámili ku koncu Selekcie. Ďalšie závratné udalosti sa už nekonali. 

Éra Remusa Caela Schreave: (Ôsmy ročník Selekcie)

Po králi Michaelovi a královně Calle na trůn nastoupil nový královský pár. Král Remus společně po boku s jeho novou manželkou a královnou, Athenou. Na trůn nenastoupili hned po jejich svatbě a tak Illey ještě chvíli vládnul král Michael. Přispěla tomu i skutečnost, že ani ne měsíc po svatbě, se Remus s Athenou dozvěděli, že je Athena těhotná a tak potřebovala klid. Pro Illeu to byl příjemný okamžik, protože se všichni těšili na prvorozené dítě. A tak se ani ne devět měsíců po svatbě narodilo očekávané dítě. Všichni očekávali syna, ale byla to dcera, kterou pojmenovali Artemis. Dva roky po ní přišel na svět další potomek, náš korunní princ Ayron, který tak zbavil Artemis povinností na vládnutí. Rok po něm se narodil další princ, princ Adam a opět další rok poté 

přišel na svět další potomek, kterým byla tentokrát druhá dcera Angel. Když se mladý královský pár trošku naučil do všeho vžít, nastoupili na trůn po odchodu krále Michaela a královny Cally. Bylo to pět let po ukončení Selekce. Zprvu byla vláda klidná, nepřicházely žádné velké změny, ale rok po korunovaci jedna velká změna přišla a všechny v celé zemi ochromila. Byly zrušeny kasty a to kompletně. Většina obyvatelstva byla nejdříve v šoku, ale časem si na to zvykli a lidem se ulevilo. Tedy alespoň většině. Kdo s touto změnou nebyl příliš spokojený, byli lidé z vysokých kast, kterým ubyly pracovní příležitosti. S Illeou tato velká novinka otřásala hlavně prvotní roky a moc tomu nepřidával ani fakt, že se do Illey vrátili rebelové a to v plné síle. Časem se zjistilo, že existují dvě skupiny rebelů a to skupina Jižní a skupina Severní. Zatímco skupina Jižní šla tvrdě do útoků a nebála se vraždění, druhá skupina, ta Severní, palác prohledávala. V posledních letech se situace stále více vyhrocuje a tak Illea ztrácí velký podíl peněz na armádní výzbroji i přesto, že s nikým současně neválčí. Hodně se také navýšil prodej drog a drogové podsvětí celkově se vyšplhalo na vysokou příčku. Zatím se nezjistilo, kdo vede obchod s drogami, ale předpokládá se, že mezi hlavního iniciátora patří někdo z rebelů. Bohužel se neví kdo a tak se nedaří drogové obchody zastavit. V krajině se nachází také velké množství občanů, kteří stále nepřijali krále Remuse díky jeho dřívějšímu odchodu ze země, ale naopak se v zemi také nachází spousta občanů, kteří ho plně podporují. Situace v krajině není ale pouze špatná. Král Remus navýšil úroveň vzdělání pro chudé a zlevnil školné. V zemi tak klesla nezaměstnanost a zvýšila se vzdělanost. Také se začalo stavět více azylových domů pro sociálně slabší vrstvy a změnil se i zákoník pro trestné činy. Pro závažné trestné činy se tresty navýšily a pro ty méně závažné se tresty snížily. V současné době se také zpřísnily hraniční kontroly návštěvníků Illey právě kvůli rebelům a dbá se vysoce na bezpečnost.Co se týče spojenectví Illey, není jich málo. Mezi ty starší patří spojenectví s Austrálií, Holandskem, Norskem, Polskem, Španělskem, Afrikou a chatrné spojenectví s Irskem. Některá z těchto spojenectví se už ale dlouho neobnovila a tak se spíše jen jedná o mírové dohody. Současnými největšími spojenci Illey jsou Francie díky sňatku princezny Keiry, dnes už královny a krále Luciena a dále je to spojenectví s Německem díky sňatku dnes už královny Anyi a krále Mattiase. Toto spojenectví bohužel bylo na úkor vztahů s princeznou Amelií, která ještě před koncem Selekce krále Remuse opustila krajinu a celý život o sobě nedala skoro nikomu vědět. Proto Illea ani nemá spojenecký vztah s Islandem, který je značně na ledové půdě. Po dlouhém rebelském období se před pár lety konečně princ Ayron trochu zklidnil díky zranění svého mladšího bratra Adama a zůstal na trvalo v Illey. Pro jeho rodiče to bylo znamení, že je konečně připravený na svou cestu k dospělosti, kterou hodlají Illey a světu ukázat tak, že se oznámil v princových 21 letech začátek nové Selekce, která se koná po 23 letech. Selekce prince Ayrona neprobíhala moc klidným způsobem. Byly během ní dva větší rebelské útoky. Jeden se konal na půdě paláce a druhý v samotném městě. Útok na palác se neřadil k těm nejbrutálnějším, které kdy palác zažil, ale byl během něj zraněn korunní princ Ayron, který naštěstí neutrpěl žádné smrtelné zranění nebo zranění, co by ho nějakým způsobem omezovalo. Bohužel druhý útok byl na festivalu světel a byl jeden z nejbrutálnějších. Mezi zraněnými byl i princ Adam, jehož zranění nebylo malé, ale naštěstí ho přežil. Díky tomu, že se tento útok odehrál mezi lidmi, Illea přestala značně těžit z cestovního ruchu kvůli tomu, že v žebříčku nebezpečných zemí stoupla ještě výš, než byla doteď. Díky tomuto začala později Illea ztrácet velké přínosy peněz, což značně zhoršilo finanční situaci celé země, k čemuž se vrátíme později. I přes všechny útoky rebely a jiné komplikace, které během Selekce prince Ayrona nastaly, si princ vybral svou vyvolenou, kterou se stala lady Meredith. Těsně před svatbou však princ Ayron zjistil, že lady Meredith porušila jedno z nejzásadnějších pravidel- při nástupu do Selekce lhala o tom, že je panna. Kvůli spravedlivosti vůči všem ostatním dívkám, musel být sňatek zrušen a svatba nikdy neproběhla. Lady byla odvolána z postu strážkyně. Zhruba rok po tomto nešťastném incidentu a nevydařené lásce, se princ Ayron dokázal znovu zamilovat do šlechtičny Jade Alvy Wood. Brzy proběhla svatba a zhruba dva roky po svatbě i korunovace prince Ayrona na krále, protože král Remus z trůnu odstoupil brzy kvůli zdravotnímu stavu jeho manželky Atheny, jejíž stav se nikdy nezlepšil a už nikdy nebyla schopna návratu do paláce.

Éra Ayrona Kaelenaa Schreave: (Deviatý ročník Selekcie)

Bývalý král Remus se tedy začal více věnovat výchově dvojčat Antheii a Alarica a nyní už král Ayron, se společně po boku s královnou Jade věnoval vládě. Pár měsíců po jejich svatbě oznámil královský pár těhotenství, což slavila celá Illea. Všichni nadšeně očekávali narození dědice trůnu, které sebou bohužel neslo tragickou zprávu. Královna Jade zemřela u porodu a Illea tak přišla o královnu a král o svou manželku. Illeu zahalil smutek i přesto, že na svět přišla krásná a zdravá holčička, která bohužel kvůli pravidlům mužského dědice nemohla nikdy usednout na trůn. Král Ayron truchlil několik let a nikdy si nenašel novou královnu, takže nikdy neměl ani jiného potomka. Proto se korunním princem stal králův nejmladší bratr, Alaric.

Po čase Illea přestala truchlit a vše se vrátilo víceméně do starých kolejí. Král vládnul zemi dobře, ale ta se bohužel stále více podotýkala s rebely a drogovým průmyslem. Útoky se staly častějšími a Illea se dostala až mezi tři nejnebezpečnější země světa, což snížilo i její postavení ve světě. Nejenže Illea ztratila nemalý přínos peněz z cestovního ruchu, ale také ztratila několik spojenců. V současné době jsou hlavními spojenci Illey pouze Německo s Francií, přičemž Německo je stále dost křehkým spojencem. Jediné, co drží Illeu nad vodou, je její průmysl a válečné postavení, protože si nikdo stále nedovolí jít s Illeou do války díky velké armádě.

V současné době je nástupcem trůnu princ Alaric, kterému je jednadvacet let. Díky jeho věku a situaci v zemi, král rozhodnul, že je načase, aby měl princ vlastní Selekci. Tentokrát je však Selekce jiná, protože díky ztrátě několika spojenectví, se král rozhodnul, že Selekce nebude s obyčejnými dívkami, ale bude zahraniční. To znamená, že se do ní mohou nahlásit pouze princezny nebo dívky ze šlechtických rodů jiných zemí nebo diplomatky. Hlavním účelem je získat spojence v jiných zemích a také budoucí královnu Illey. Illea se taky dočkala zasnoubení princezny Antheii s Holandským korunním princem a pak také zasnoubením dcery vévodkyně Kaylie a prince Adama s Portugalským princem. Průběh byl až na dva rebelské útoky vcelku klidný. Během prvního útoku rebelů bohužel zemřel nešťastnou náhodou po pádu na schodech, kterým si zapříčinil zlomený krček, bývalý král Remus. Tohle byla po dobu Selekce prince Alarica jediná ztráta na životech v královské rodině. Jediným vážným zraněním při druhém útoku na palác utrpěla vévodkyně Aileen, která naštěstí střelné zranění přežila. Po posledním útoku na palác nabrala Selekce rychlejšího spádu, princ vyhlásil Elitu, ve které bylo pouze šest dívek a zanedlouho poté se konal i Tribunál s poslední čtveřicí dívek, které v Elitě zbyly. Tribunál probíhal klidným způsobem až do momentu, kdy do sálu vpadl opilý král Ayron, který byl po tomto incidentu degradován a přesunut do léčebny, kde musel projít léčebným programem. Díky této nepříjemné události, se na následné svatbě prince Alarica, který si vybral princeznu s Chloe, konala rovněž korunovace, takže na trůn usedl v mladém věku nový královský pár.

 Éra Alarica Kallana Schreave: (Desiaty ročník Selekcie)

Díky netradiční zahraniční Selekci dosáhla Illea nových spojení s Brazílií a také s Dánskem díky přátelství s princeznou Valerií, se kterou se v době Selekce spřátelil jak král, tak i královna. Kromě těchto spojenectví získala Illea také spojenectví s Portugalskem kvůli sňatku vévodkyně Leslie s princem Jacobem, následně spojenectví s Irskem kvůli sňatku princezny Eirene a Illea si také udržuje velice dobré spojenectví s Holandskem. Díky těmto spojenectvím se Illey zase navrátila její větší moc ve světě a díky novým obchodním partnerům, se Illey zase zlepšila ekonomika, takže se dnes nachází mezi těmi největšími velmocemi světa a momentálně neexistuje země, která by měla s Illeou nějaký větší konflikt. Králi Alaricovi se taktéž podařilo kompletně utlačit rebely, kteří se dnes už v Illey vůbec nenachází.

Díky tomuto se stala Illea i mnohem bezpečnější zemí na světových žebříčcích, takže začala opět více těžit z cestovního ruchu, který je momentálně nejvýdělečnějším odvětvím pro Illeu. Kromě cestovního ruchu se zde v současné době dobře rozvíjí i potravinářský, těžební a textilní průmysl. Naopak upadají řemeslné práce, protože Illea je dnes již velice pokrokový stát a co se týče technologií, jsou více vyspělé. Díky tomu se posledních deset let více rozšířil internet společně s žurnalistikou a tuhle vymoženost si dnes může dovolit téměř každý obyvatel Illey. Na co se momentálně Illea nejvíce zaměřuje, je zdravotnictví, které zde vždy trošku pokulhávalo, ale to se současný královský pár snaží změnit a stejně tak se snaží vytvářet co nejvíce pracovních možností pro chudší vrstvu obyvatelstva. Další důležitou změnou, kterou v průběhu vlády král s královnou nastolili, bylo to, že se rozhodli, že každá provincie bude mít v čele svého zastupitele, který bude mít na starost její chod a správu. To znamená, že každý zastupitel se o jednotlivou provincii stará a je v jejím čele s návrhy, které předkládá králi pro schválení či zamítnutí a v případě schválení, své návrhy uplatní. Toto zařízení pomohlo k většímu rozvoji konkrétních provincií, kterým se díky tou daří lépe rozvíjet. Zastupitelé krajin jsou voleni jednou za čtyři roky obyvatelstvem a konkrétní zastupitel může být zvolen i několikrát po sobě, dokud se na to cítí a dobrovolně kandiduje.
Po třech letech po nástupu na trůn, kdy král Alaric s královnou Chloe řešili hlavně získávání spojenectví a vyhnání rebelů, se jim konečně narodilo první a obyvatelstvem dlouho očekávané dítě, kterým byl prvorozený syn Damien, který se stal automaticky dědicem trůnu. Dva roky po něm přišla na svět dcera Celia a další tři roky po ní svět přivítal třetí a zároveň poslední dítě královského páru, kterým byla taktéž dcera, která dostala jméno Hope. Celá dvě následující desetiletí, byla pro Illeu víceméně klidná, bez nějakých vážných komplikací a Illey se konečně dařilo zase dobře. Bohužel dva roky dozadu Illeyskou královsku rodinu postihlo neštěstí v podobě smrti velice oblíbeného páru obyvatelstvem, kterým nebyl nikdo jiný, než princezna Antheia s jejím manželem Rodericem Ferreirou. Tento manželský pár zastihla nepříjemná tragédie v podobě autonehody přesně v den, kdy měl narozeniny jejich jediný syn Ahren, který se stal ve svých šestnácti letech sirotkem. Po smrti obou jeho rodičů, se mladého vévody ujal královský pár, který ho má v opatrovnictví do jeho osmnáctého roku života. Následné dva roky byly pro Illeu z ekonomického hlediska stále stejně dobré, jako ty předešlé a kromě narůstající nezaměstnanosti a zvýšené kriminality, se už nic závažného nestalo.

Súčastnosť:
 

Momentální největší nevýhodou Illey je, že se díky poměrně vysoké nezaměstnanosti v chudších vrstvách, začíná rozšiřovat kriminalita. Ta není vůbec podobná rebelské činnosti, ale spíše drogovému byznysu, který se momentálně stále více rozšiřuje. Je dnes tedy mnohem větší pravděpodobnost, že v některých Illeyských městech natrefíte na spoustu drogových dealerů a podobných individuí. Některá města mají vážně vysokou kriminalitu a hodně chátrají díky nízké návštěvnosti. Královský pár se s tím snaží něco dělat, ale zatím se stále nepodařilo kriminalitu zcela odbourat a v poslední době se v Illey vyskytnul nový problém s hlášeními o zmizelých dětech. Zatím se neví, proč k těmto únosům dochází, ale předpokládá se, že je to za účelem obchodování s dětmi. Díky tomu se v některých rizikových místech zavedl zákaz vycházení po desáté hodině večerní pro osoby mladší osmnácti let. Aby se od téhle nepříjemné situace podařilo odpoutat pozornost, se královský pár rozhodl, že vyhlásí Selekci pro svého dnes již třiadvacetiletého syna Damiena, který se zdá dostatečně vyspělý a rozumný na to, aby zvládnul manželský závazek.

pre os str.png

Reálie