pre os str.png

Provincie

Provincia môže byť vzdialená krajina pričlenená ku štátu. Väčšie správne územie štátne alebo cirkevné; krajina pripojená k inej krajine a na nej závislá; vidiecky kraj ako celok voči hlavnému mestu.
Ako iste všetci vieme Illea je rozdelená na 35 provincií! Každá z provincií je niečo jedinečná a iste aj zaujímavá. 


Každého človek iste dotvára aj miesto, kde vyrástli a kde prežili svoj život, to dotvára ich charakter a minulosť, preto Vám prinášame krátky výpis provinncií, ktoré sú v Illey.

Všetky provincie:

Nižšie môžete vidieť všetky provincie a ich popisy. Môžete si ich samostatne vyhľadať, alebo stačí kliknúť na nadpis provincie, ktorú si chcete prečítať, či použiť posuvník v pravo. Budete automaticky presmerovaní!

 

Angeles: 

Správca provincie: Carter Abbott

Provincie Angels je známá vysokou úrovní ekonomiky a také vysokým cestovním ruchem. Angels je silně osídlená provincie a co se týče nezaměstnanosti, je zde nejnižší. Můžeme zde najít hodně celebrit a nejznámější lidé žijí zde. Spousta lidí se sem stěhuje za touhou po lepším životě. Pravdou ale je, že v Angels je těžké se prosadit, jelikož je tu spousta lidí s vysokými ambicemi a sny. Také zde žije královská rodina, jak jistě každý obyvatel Illei ví.

 

Allens: 

Správca provincie: Sullivan Wyatt Raynold

Allens je přímořská provincie, která se nachází na východ od Kentu, na sever od Wawerly a na jich od Caroliny. To, že leží u moře napovídá tomu, že je zde hodně rozvinutý rybolov. Tato provincie dříve nepatřila k nejbohatším, ale dnes se dá srovnávat s bohatšími provinciemi a to hlavně díky nárustu turismu. Allens je totiž známé nádhernými plážemi a průzračnou vodou, takže pokud jste fanoušek krásných pobřeží, je tohle pravá provincie pro Vás.

 

Atlin: 

Správca provincie: Samantha Blackwell

Atlin není ničím zajímavá provincie. Tedy pokud nejste příznivci krásné a divoké přírody, protože té má Atlin doopravdy dostatek. Tato provincie je z vysoké části zalesněná a jsou zde krásné hory. Nachází se zde několik lyžarských středisek a také si zde přijdou na své horolezci. Je zde i spousta přírodních rezervací a svůj název tato provincie získala pravděbodobně podle jezera Atlin v Kanadě.

 

Bankston: 

Správca provincie: Christian Jack Toully

Tahle provincie je jedna z těch větších, co se týče rozlohy. A zdeplatí pravidlo, že je díky velikosti i bohatá. Sice není nijak důležitá svým úmístěním a je řídce osídlená díky chladnému podnebí, ale tato provincie je bohatá a to hlavně díky těžebnímu průmyslu. I zde se nachází spousta lyžařských středisek a kdo se vyžívá v krasobruslení, je pravděpodobně odsud, jelikož odsud pocházejí nejlepší krasobruslaři světa. I zde platí, že je tu krásná příroda a hlavně nepoškozená lidskou činností.

 

Baffin: 

Správca provincie: David Barnes

Baffin je známý tím, že to není příliš dobrá krajina k žití podobně jako Whites. Je tu chladné podnebí a také velmi řídké osídlení. Najdete tu spoustu hor a krásné přírody a je zde rozvinutý rybářský průmysl. Bohužel je Baffin známý pytláctvím a lovením kosatek a dalších mořských živočichů. Snaží se proti tomu bojovat, ale vždy se anjde někdo, kdo porušuje zákon. Jinak to není moc významná provincie a neřadí se ani k těm nejbohatším.

 

Belcourt: 

Správca provincie: Olivia Centineo

Belcourt sice není přímo sousedící provincií Angels, ale i tak je to jedna z nejbohatších provincií v Illei. Je zde hodně vydržovaný kosmetický a textilní průmysl. Pochází odsud spousta modelek a také se zde vyrábí ty nejlepší parfémy. Můžete zde také najít největší kosmetické firmy a pochází odsud spousta známých osobností. Belcourt je provincie, která si potrpí na čistotu a na uhlazenost, takže i když zde najdete hodně měst, ani jedno není neupravené. A pokud jste fanoušky městských parků, zde najete jedny z nejhezčích.

 

Bonita: 

Správca provincie: Jim Marverick

Bonita je hodně živá a veselá provincie. Lidé, kteří odsud pocházejí, jsou většinou živí a plní energie. Jsou to jedni z nejpřátelštějších a nejotevřenějších lidí z celé Illei. Za vysoký temperament vděčí hlavně španělským předkům. Obyvatelstvo v této provincii je hodně smíšené, ale každý zde zapadne. Sice tato provincie není nijak bohatá, pochází z ní hodně zpěváků a tanečníků. Skoro každý, kdo zde žije ovládá i španělštinu.

 

Calgary: 

Správca provincie: Clara Bryana Wales

Tahle provincie není ničím niajk speciálně zajímavá. Nejsou zde ani přirodní rezervace a ani zde není výrazně rozvinutý průmysl, takže se taky řadí k těm chudším. Její název vznikl od města Calgary v Kanadě, ale podnebí tu už není tak chladné. I přesto tu jsou oblíbené zimní sporty jako například krasobruslení nebo rychlobruslení a je tu i největší zimní stadion v Illei.

 

Carolina: 

Správca provincie: Laurel Tina Ferrell

Tato provincie je rájem umělců. Úroveň života zde není moc vysoká a Carolina se řadí mezi chudší provincie. Co jí ale rozhodně nechybí, jsou již zmiňovaní umělci. Pochází odsud velice kvalitní řezbářské a sochařské práce. Také se zde vyrábějí nejkvalitnější hudební nástroje, které se vyváží jak po celé Illei, tak i do světa. Je nutné podotknout, že je zde i jedno z nejhezčích muzeí, které je zaměřené na sochařství a hudební nástroje již zemřelých hudebních legend.

 

Clermont: 

Správca provincie: Natasha Moreno

Pokud někdo miluje luxus, bohatství a zábavu, je na správné adrese. Clermont je asi druhou nejbohatší provincií v Illei. Je zde opravdu vysoké množství modelek a modeling je zde velice uznávaný. Lidé z Clermontu bývají údajně povrchní a co se týče jejich povah, jsou velice ambiciózní. Zároveň se ale zdejší obyvatelstvo umí skvěle bavit a je tu největší zábavní park v Illei. Pokud jste tedy fandové adrenalinu, je to to pravé msíto pro Vás.

 

Columbia: 

Správca provincie: Jackson Turly

Columbie je provincie obchodu. Ekonomika je zde dobře rozvinutá a tak je tahle provincie vcelku bohatá. Vyrábí se tu nejlepší šperky s vysokou kvalitou, ale také se podle toho musí zaplatit. I odsud se šperky vyváží do zahraničních zemí. Vyrábí se tu ale také bižuterie a lidé z Columbie jsou celkově známí svou zručností.

 

Dakota: 

Správca provincie: Dylan Jace Peterson

Tato provincie se řadí mezi ty průměrné. Co ale zlepšuje její hodnocení, je těžební průmysl, díky kterému si udržuje alespoň své průměrné postavení. Díky těžebnímu průmyslu zde žije nejvíce lidí z nižších kast. Co se trochu týče historie, byla dříve rozdělena na Jižní a Severní, ale to už dávno neplatí.

 

Denbeigh: 

Správca provincie: Abigail Harrington

V téhle provincii si an své přijdou hlavně příznivci elektroniky a moderních způsobů. Danbeigh sice  není největší provincie, ale lidé, kteří zde žijí, jsou většinou vysoce vzdělaní. Bohužel tato provincie není významná ničím jiným a tak se řadí spíše k těm nevýrazným.

 

Dominica: 

Správca provincie: Michael Harvey

Tato ostrovní provincie je jedna z nejhezčích v Illei. Vyhledává ji spousta turistů, ale bohužel ji často zasahují přírodní katastrofy a to hlavně hurikány. Na co je tu ale kladený důraz, je chov a lov zvěře. Před pěti lety zde bylo také postaveno největší středisko pro ochranu zvířat a to rovnou na světě. Také odsud pochází nejlepší veterináři.

 

Fennley: 

Správca provincie: Lee Leroy

Fennley je přímo spusedící zemí s Angels. Není nijak veliká a na to, že se nachází přímo vedle Angels není ani příliš bohatá. Rozhodně se ale neřadí k těm chudým provinciím. Můžete zde najít spoutu autoservisů, mechaniků a celkově je zde dobře rozvinutý strojní a automobilový průmysl. Pochazí odsud jedny z nejznámějších automobilek a pokud máte rádi rychlost, pořádají se v této provincie pravidelně motorkářské i automobilové závody.

 

Hansport: 

Správca provincie: Paige Breslin

Tahle provincie je centrem lodního a rybářského průmyslu. Vždy když budete v pobřežních městech, ucítíte rybinu. Nachází se zde nejvíce přístavů a Hansport je v podstatě hlavním skladem Illei. Skladů je tu vážně nespočet. V podstatě je tato provincie zaměřená hlavně na obchod a podle toho to tak i vypadá. Není příliš opečovávaná, ale rozhodně není zanedbaná tak jako například Honduragua.

 

Honduragua: 

Správca provincie: Vincent Arlo Abernathy

Pokud nechcete bydlet v nějaké zemi Illei, je to přesně tahle. Tato provincie je jedna z nejchudších provincií. Nachází se zde nejvíce továren v celé Illei a díky tomu je zde hodně znečištěné životní prostředí. Jako v jedné z mála provincií zde nenajdete prakticky žádnou přírodu. Žije zde hodně lidí z nízkých kast a také je tu vysoké procento nemocných či postižených lidí. Také je tu velice nízká porodnost a stejně tak úmrtnost novorozenců.

 

Hudson: 

Správca provincie: Daniel Maxim Colson

Hudson je jedna z největších provincií v Illei a sice se může zdát jako nepotřebná, má své využití. Nachází se zde totiž nejvíce vojenských cvičišť a tato provincie je věnovaná hlavně vojenským účelům. Cvičí se zde vojenští psi i koně a stejně tak noví rekruti. Také je zde největší skald zbraní a stejně tak jejich produkce. Cvičí se zde i rekruti, kteří mají zájem o práci v paláci na postu strážce.

 

Kent: 

Správca provincie: Alfred Larsen

Kent je jedna z těch provincií, které někomu nemusí na první pohled připadat zajímavá, ale zajímavá je. Nachází se na území bývalého Ohia a je zde krásná příroda a spousta řek a jezer. I zde je provozovaný rybolov, i když v menší míře a můžete zde často vidět divokou zvěř. Jsou tu největší vodní nádrže, které slouží jako zdroj pitné vody a také je zde vysoce rozvinutý potravinářský průmysl.

 

Labrador: 

Správca provincie: Dorian O´Moore

Opět jedna z těch větších provincií, která vznikla spojením dvou států. Zde ale neplatí pravidlo o tom, že když je země veliká, je i bohatá. Jsou zde totiž velice nehostinné podmínky pro život a ani zde není nijak vyvinutý průmysl či ekonomika. Pokud jste ale oddaní milovníci psů, je zde největší cvičiště psů v Illei a chovají se zde ti nejhouževnatější psi vůbec. A pokud libujete alkoholu, najdete si v této zemi oblibu, jelikož se tu destiluje nejlepší vodka a je tu vysoký alkoholismus.

 

Lakedon: 

Správca provincie: Carlos Chandler

Co se týče obchodu, určitě byste v téhle provincii nenašli nic významného. Jediné s čím se zde obchoduje, je totiž kůže. Z té se vyrábí různé kvalitní kožené výrobky jako jsou například boty, kabáty a kabelky. Díky moderním způsobům života tato provincie začíná ekonomicky upadat. Kožené výrobky už totiž nejsou zdaleka tak chtěné jako kdysi a tak se hlavní zdroj peněz v této provincii značně omezuje. Aby se ale neřeklo, že je Lakedone k ničemu, tak je důležitý svojí polohou.

 

Likely: 

Správca provincie: Zachary Owen Montgomery

O lidech z Likely se říká, že mají jedny z nejšikovnějších rukou. A asi to bude i pravda, protože se zde vyrábí nejkvalitnější a nejhezčí věci z porcelánu, keramiky a skla. Alespoň co se Illei týče. Keramika a sklo se odsud ale vyváží i do zahraničí, i když v posledních letech už sklářský průmysl lehce upadá.

 

Midston: 

Správca provincie: Julian Leroy Underwood

Midston není ničím významná provincie a ani zajímavá. Jediné, co zde přitahuje pozornost, je výborná čokoláda, která se tu vyrábí. Pokud jste její milovníci, rozhodně je tohle místo pro Vás. Jsou tu nejlepší cukráři, kteří jsou i často zváni na různé cukrářské světové soutěže a nejednou se vrátili se zlatými oceněními.

 

Ottaro: 

Správca provincie: Laurence Haley

Ottaro je opět jednou ze severních provincií s krásnou, ale krutou přírodou. Zimy zde jsou nehostinné a tak zde nenajdete ani moc lidí. Bohužel tato provincie nemá moc žádné využití a není ničím užitečná. Jediné, co sem ůže lákat návštěvníky, je vysoká úroveň hokeje. Jiné zimní spory se tu ale neuchytili tak, jako v jiných provinciích na severu.

 

Paloma: 

Správca provincie: Victor Arran Reeves

Paloma je bez pochyb nejhezčí provincií v celé Illei. Je tu nádherná příroda a příjemné teplé podnebí. Je to přímořská provincie a jsou tu dokonalé pláže, kterými se tato provincie ráda chlubí, takže jsou vždy v perfektním stavu a nenajdete na nich jedinou známku nepořádku. Paloma je i bohatá a to hlavně díky cestovnímu ruchu, který je zde opravdu hodně frekventovaný. Asi nejzajímavější věc na Palomě, je lovení perel, ze kterých se tu potom vyrábějí krásné dámské šperky.

 

Panama: 

Správca provincie: Russell Harris Whitehead

Tahle provincie je svou polohou jednou z nejdůležitějších v celé Illei. Nachází se na úplném jihu Illei a tak je i její nejjižnější zemí. Je důležitá hlavně díky tomu, že se zde nachází Panamský průplav, který je důležitý pro obchod. Převáží se tudy jak lidé, tak i výrobky. Dříve bývala Panama hlavním sídlem rebelů, takže byla tato provincie plná vojáků, kteří ji střežili. Dnes už tomu tak ale není, ale pro jistotu sem stejně vojáci bývají posíláni.

 
 

St. George: 

Správca provincie: Maxwell Emyr Lawson

Tato provincie sice může na první pohled působit nevýznamně, ale je to přesně naopak. Pro monarchii je velice důležitá. Je tu totiž největší banka a tisknou se zde bankovky a mince. Jistě tedy není žádným překvapením, že je tato provincie plná obchodníků a lidé odsud jsou neuvěřitelně talentovaní podnikatelé, kteří údajně dokáží usmlouvat cokoli.

Sonage: 

Správca provincie: Gregory Edward Townsend

Sonage je díky své poloze jednou z nejbohatších zemí Illei. Nachází se hned vedle Angels a i když zde není žádné důležité středisko nebo se zde nerozvíjí žádný průmysl, úroveň života je tu vysoká. Opět je to jedna z těch provincií, kde je dobře rozvinutý modeling, herectví, hudebnictví a žurnalistika. Co se týče žurnalistiky, jsou tu jedny z nejlepších společností a pochází odsud hodně spisovatelů.

 

Sumner: 

Správca provincie: Frederick Allen Campbell

Tahle provincie není nijak významná. Jen možná tak její polohou a to jen kvůli tomu, že slouží jako jakási křižovatka mezi důležitými provinciemi. Nenajdete zde ani moc obyvatel, spíše ty houževnaté a to díky nepříjemnému suchému klimatu. Je tu totiž teplo a dusno a častěji než lidi a města tu uvidíte spíš pouště. Co je ale nutné podotknout je to, že se v Sumner vyrábí skvělá whiskey.

 

Sota: 

Správca provincie: Jacob Isaac Sanford

O lidech ze Soty se traduje, že jsou jedni z nejtalentovanějších na učení se jazyků. A nejsou to jenom povídačky, protože je zde nejvíce škol zaměřených na cestovní ruch a překladatelství. Úroveň vzdělání je zde tím pádem vcelku vysoká a mají zde hlavní sídla různá nakladatelství. Pokud jste tedy talenti na jazyk, je tohle ta správná provincie pro Vás.

 

Tammins: 

Správca provincie: Jeremiah Walters

Tammins je skvělá provincie pro lidi s vysokým vzděláním. Je tu totiž nejvyšší úroveň vzdělání a tak zde žije hodně třetích. Co je tu ale opravdu na vysoké úrovni, je lékařství a vědecká centra. Dříve bývalo Tammins spíše chudší provincií díky pasivnímu obchodu, ale v dnešní době pomalu, ale jistě vzkvétá a lidem tu se začíná dařit čímdál víc.

 

Whites: 

Správca provincie: Jonathan McLaughlin

Whites je nejméně osídlenou provincií v celé Illei. Podmínky k životu jsou tu hodně nehostinné a žije zde jen opravdu málo lidí. Co to ale vynahrazuje, je opravdu nádherná zimní krajina. Většina této provincie je ale neprozkoumaná právě díky nehostinným podmínkám. Často sem jsou ale posílání noví rekruti na výcvik a to právě díky těmto přírodním podmínkám. Je tu naneštěstí černý trh s kůžemi a masem, ale v posledních letech se s tím daří více bojovat.

 

Wawerly: 

Správca provincie: Robert Christopher Williams

Tato provincie se nachází na území bývalého New Yourku. Už jenom tohle vypovídá za své a to hlavně v tom, že je tu výborně vyvinutý obchod. Wawerly je tak trochu centrem ruchu, obchodu a zábavy. Co je ale jeho nevýhoda, je hodně vysoká kriminalita, která je nejvyšší v celé Illei. Najdete tu taky hodně pochybných podniků a pokud zde žijete, měli byste se o sebe umět postarat. Je zde taky hodně populární noční život.

 

Yukon: 

Správca provincie: Oliver Wesley Woodward

Pokud se Tammins bere jako dobře rozvinutá provincie věd, tak je Yukon ještě tak minimálně dvakrát nad ní. Lidé tu jsou opravdu skvěle vzdělaní a nachází se zde několik výzkumných středisek pro rozbory půdy a nejen toho. Je zde i dobře rozvinuté lékařství a farmacie, takže se zde vyrábí největší množství léků a v posledních letech je medicína zde na vzestupu.

 

Zuni: 

Správca provincie: Jason Carl Valentine

Touto provincií se Illea nerada chlubí. Je totiž všeobecně známé že je zde druhá nejvyšší kriminalita a hlavně se zde nachází černý trh, kasína, bordely a spousta jiných pochybných podniků. Moc obyvatel zde nenajdete, spíše ty s tuhým kořínkem. Také je tu nejvyšší procento obyvatel, kteří jsou závislí na drogách či alkoholu.