Pravidlá

Pravidlá hry:
 

0. Maximálny počet postáv je 4 postavy na hráča. Ak chcete viac iba po dohode s adminmi!
 

1. V RPG chate sa nepoužívajú smajlíky. Zakázané sú aj hrubé vulgarizmy. Nikdy neviete, komu to môže prekážať! Radšej sa dopredu uistite, či je s tým daný človek v pohode!
 

2. Je prísne zakázané mazať hru, keď do chatu vojde iná postava!!! Ak máte rozohratú hru a nechcete aby ju niekto videl ( je možnosť, že Vám do nej niekto "vbehne") tak ju radšej odohrajte v chate, kde je malá pravdepodobnosť, že Vám tam niekto vojde (izby etc.) 
 

3. Hráte LEN za svoju postavu. Nikdy nepíšte, čo robí druhá postava.
 

4. Rozprávač môže ovplyvniť Vašu postavu. Takže ak rozprávač napíše, že Vaša postava sa pošmykla nemôžete napísať, že napr. sedí alebo keď napíše, že bola poranená rebelom, nemôžete protestovať.
 

5. Keď prichádzate do nejakej miestnosti musíte to uviesť vo svojom ,,príchodovom,, príspevku.
 

6. Keď odchádzate z nejakej miestnosti musíte to tiež uviesť vo svojom teraz už ,,odchodovom,, príspevku. Výpadok internetu sa samozrejme ospravedlňuje.
 

7. Žiadna postava nie je dokonalá a nie je to nejaký super ultra bohatý, veľký, obrovitánsky Boh ktorý všetko vie, všade bol, všetko má... Berme postavy a ich schopnosti reálne. Samozrejme nezaškodí ani nejaká zlá vlastnosť, alebo nejaké zlé následky na tele etc.
 

8. Ak si chcete písať medzi sebou ako hráči je to možné na Discorde. Nezdržujte hru NonRPG príspevkami. Len ak je to naozaj nutné..
 

9. Pamätajte, že Vaša postava nie ste Vy. Ak nemáte Vy ako osoba v láske niektorú z postáv alebo z hráčok nemusí to tak mať aj Vaša postava. To isté platí aj o Vašich emóciach, názoroch, záľubách a podobne.
 

10. Krišťálová stena- Vaša postava nie ste Vy! Ak máte blbú náladu vy, nemusí mať aj vaša postava. Jedná sa o odosobnenie hráča a postavy. Medzi porušenie KS patrí aj to ak sa niečo dozviete NonRPG a prinášate to do hry za Vašu postavu. To sa nesmie! A trestá sa to. Takže ak sa dozviete že nejaká lady bola v chate s princom a omylom im tam vbehla druhá lady nevhadzujte to do hry! Musíte sa to dozvedieť InRPG !
 

11. Nezabúdajte, že vaša postava nemôže byť v 2 miestnostiach naráz! Nie je to možné! Ani v reále sa nedokážeme rozpoliť.
 

12. Nemôžete ovplyvňovať postavu iného hráča. Vždy musíte počkať na reakciu postavy. Postava sa môže rane vyhnúť alebo naopak nechať, nech sa rana uskutoční. Tiež nemôžete dať nejakej postave facku a následne odkráčať preč. Počkajte si na reakciu.
 

13. Ak máte dievča v selekcii môžete hrať iba za jednu! Ostatné postavy môžu byť napríklad členova stráží,rebelovia... Ak sa zistí, že ste si vytvorili postavu z iného účtu budú vaše postavy zrušené a zabanované!
 

14. Zakázaný je aj STALKING! Nemôžete s vašou postavou len tak vôjsť do chatu a nič nepísať, nehrať. Je to zakázané a považuje sa to za porušenie pravidiel! Ak chcete, to čo sa dialo v hre si zistíte od hráčiek. Vaša postava sa musí aktívne zapájať do hry ak je prítomná v miestnosti! Pri porušení pravidla hrozí BAN!
 

15. Ak hráte v nejakej miestnosti a počas hry k Vám nepríde rozprávač alebo FBI prosím, zašlite nám screenshoty hry na FB stránku alebo e-mail. Nemienime to nejako zneužívať. Slúži to len ku všeobenému prehľadu.
 

16. Hry, ktoré nebudú poslané adminom sa nebudú považovať za odohrané a rátať sa do celkového priebehu hry!
 

17. Červenú, čiernu (a ak je nutné bielu) farbu smie používať iba FBI alebo rozprávač. prosíme, aby ste to akceptovali a volili si iné farby.
 

18. Nemôžete zabiť postavu iného hráča, kým nemáte dohodu s hráčom postavy a adminmi! Zabiť si môžete iba vlastnú postavu. Vaša postava môže byť zranená aj bez dohody rozprávačom, kým sa nejedná o mrteľné zranenie! Keď chcete, aby bola vaša postava zranená dohodnite sa s hráčom druhej postavy a informujte ADMINOV!
 

19. Keď chcete, aby bola zranená postava zahraničného hosťa, alebo člena kráľovskej rodiny (Vaša postava) informujte predom adminov. Tí Vám poviedia riziká, ktoré toto znamenie obnáša.
 

! ! 20. Všeobecne známe pravidlo:
JE PRÍSNE ZAKÁZANÉ MENIŤ A ŽIADAŤ O ZMENU FC POSTAVY POČAS HRY ! ! 

Takže si najprv poriadne premyslite, aké FC chcete. ;)

 

21. Je prísne zakákané si dohadovať vzťahy vopred! (Pokiaľ sa nejedná o verejný zväzok medzi zahraničnými hosťami) Je to neetické voči ostaným hráčom, ktorý nemajú šancu sa potom poriadne vložiť do hry. Tiež je o niečo, čo proste ľudia nemajú v láske!
 

22. Čas v hre sa nedá vrátiť, alebo zmeniť! Keď niečo odohráte proste sa to stalo! (Kým je dôkaz!- screeny, upozornenie adminov etc.), nemôžete len tak odvolať postup postavy, keď Vám to nevyhovuje.
 

23. V jednom ročníku môžete mať maximálne 2 postavy vyššie postaveného zahraničného hosťa (princ alebo princezná) a jednu postavu účastníčky Selekcie! (Ak chcete mať 3 zahraničných hosťov možné si vytvoriť 2 vyššie postavených a 1 nižšie postaveného- šľachta, diplomat...)

24. Postavu vyššie postaveného zahraničného hosťa si môžete registrovať po dohode s Adminmi, iné registrácie nebudú akceptované. (Tieto postavy sú za odmenu. Nováčik si môže zaregistrovať postavu nižšie postaveného zahraničného hosťa, ako šľachtica, diplomata...)

V prípade nejasností sa obráťte na administráciu cez mail alebo discord v súkromnej správe.

 

Pravidlá písania RPG príspevkov :

RPG hra sa hrá v chatoch. To znamená, že svoju postavu ovládate písanou formou, píšete čo vaša postava robí, hovorí, myslí a ako sa správa.

Minimálna dĺžka príspevkov, by mala byť aspoň 2-3 riadky!

 

Pohyb :
To, čo postava robí píšeme v 3. osobe v prítomnom čase medzi hviezdičky.
Napríklad: *Upravuje si lem svojej košele a sadá si na pohodlný gauč.*

 

Myšlienky:
To, čo si Vaša postava myslí, píšeme do lomítok. //
Napríklad: /Katastrofa. Vedela som, že sa na to nehodím, nemala som tu vôbec chodiť./

 

Reč:
Čo Vaša postava hovorí neohraničujeme ničím.

 

Príklad:

*Kráča do miestnosti plnej ľudí. Ostro sa nadýchne a snaží sa tu niekoho nájsť.* /Taká škoda, že meškám. Len dúfam, že tu niekoho nájdem./ *Povzdychne si no rozžiaria sa jej oči, keď zahliadne svoju kamarátku. Rýchlim krokom k nej kráča.* Ahoj Leila. *Povie srdečne a usmeje sa.* /Tá má dnes krásne šaty. Nádhera./ 

————————————————————————————————

© 2017 Selection- our generation RPG Game 

Všetky práva vyhrdené!

Všetky informácie texty, design etc. patria pod vlastníctvo RPG stránok The Selection- our generation. Sú v tom hodiny a hodiny práce takže ak chcele si vypožičiať nejaké Sekcie/ texty opýtajte sa najskôr adminteamu! 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now